12 000 ₴

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
Чи беремо участь в тендерах: ТАК!
Дізнайся свою ЗНИЖКУ та поточні акції за телефонами та отримайте технічну консультацію: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
| Тип акумулятору, акумуляторної батареї АБ: | AGM, VRLA, FT |
| Ємність АБ: | 110 AH |
| Напруга: | 12V (Вольт) |
| Термін експлуатації: | 12 років |
| Довжина / Ширина / Висота: | 510мм / 110мм / 225мм |
Фронт-термінальні необслуговуючі свинцево-кислотні акумулятори клапанно рекомбінаційного типу серії «FT».
Виключно потужні та компактні свинцево-кислотні акумуляторні батареї EverExceed (герметизовані, що не обслуговуються, рекомбінаційного типу з абсорбованим в стекловолоконной сепараторі електролітом - AGM VRLA) серії FT (Front Access) фронт-термінального типу - ідеальні джерела для тривалого електроживлення в телекомунікаційних та енергетичних додатках.
Батареї поєднують вимоги, що пред'являються ринком, з оптимальним дизайном, ретельним підбором компонентів та високотехнологічним процесом виробництва, представляючи собою найкраще технічне та цінове рішення на сьогоднішній день!
Застосування:
Конструкцiя:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EverExceed |
| Тип тягового акумулятора | Намазний |
| Ємність акумулятору | 110 А. г |
| Номінальна робоча напруга | 12 В |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 225 мм |