

9 700 ₴
Гелевый 80 АН 12 В аккумулятор, герметичный необслуживаемый АКБ, для установки в солнечных электростанциях домашнего и промышленного типа, в домах, коттеджах и квартирах, на ферме, производстве, для подключения к сетевому и гибридному инвертору и накопления энергии, подходят как к небольшим электростанциям на солнечных фотомодулях, так и к СЭС под зеленый тариф.
Купить и подобрать аккумулятор под солнечную электростанцию на солнечных панелях помогут консультанты ВСЕ-ЭЛЕКТРО

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
|
Тип аккумулятора, АКБ: |
GEL VRLA |
|
Місткість аккумулятора: |
80 Ah |
|
Напруга: |
12 V |
|
Довжина / Ширина / Висота: |
259мм / 168мм / 215мм |
Гелеві тягові акумулятори EverExceed серії Marine GEL Range є моноблоками з напругою 12 / 6В та ємністю до 240 Ач.
Батареї серії Marine GEL Range мають подвійне призначення, завдяки чому однаково добре переносять постійні глибокі розряди та стартерні струми. Високоякісний корпус, який складається з міцного пластику, дозволяє використовувати тягові акумулятори в екстремальних умовах, наприклад, як човнові акумулятори, де встановлений електродвигун.
Акумулятор для човна повинен бути стійким до вібрації та куту установки, що постійно змінюється, саме такими властивостями володіють тягові акумулятори для човнового мотора EverExceed серії Marine GEL Range.
Завдяки застосуванню нової технології у будові батарей GEL VRLA, тягові акумулятори забезпечують понад 1000 циклів заряду та розряду при використанні 80% ємності, а термін служби нерідко перевищує 10 років!
Застосовується для живлення електродвигунів та обладнання водних видів транспорту: на кораблях, шхуні, танкері, траулері, контейнеровозі, катері, яхті, буксирі, сухогрузі. Також акумулятори DP слугують як тяговий акумулятор для електродвигунів, електричних двигунів малої потужності електромоторів човнів, човнів, катерів, круїзерів, яхт, систем навігації та iн.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EverExceed |
| Тип тягового аккумулятора | Намазной |
| Емкость аккумулятора | 80 А·ч |
| Номинальное рабочее напряжение | 12 В |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 259 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Высота | 215 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 23 кг |