
10 000 ₴
GEL 100 АН 12 В аккумулятор, EverExceed 8G27M, необслуживаемый, герметичный АКБ для установки в солнечных электростанциях домашнего и промышленного типа, в домах, коттеджах и квартирах, на ферме, производстве, для подключения к сетевому и гибридному инвертору и накопления энергии, подходят как к небольшим электростанциям на солнечных фотомодулях, так и СЭС под зеленый тариф.
Купить и подобрать аккумулятор под солнечную электростанцию на солнечных панелях помогут консультанты ВСЕ-ЭЛЕКТРО

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
|
Тип аккумулятора, АКБ: |
GEL VRLA |
|
Місткість аккумулятора: |
100 Ah |
|
Напруга: |
12 V |
|
Довжина / Ширина / Висота: |
305мм / 168мм / 215мм |
Переваги акумуляторної батареї EverExceed 8G27M (12V100AH):
Застосовується для живлення електродвигунів та обладнання водних видів транспорту: на кораблях, шхуні, танкері, траулері, контейнеровозі, катері, яхті, буксирі, сухогрузі. Також акумулятори DP слугують як тяговий акумулятор для електродвигунів, електричних двигунів малої потужності електромоторів човнів, човнів, катерів, круїзерів, яхт, систем навігації та iн.
Особливості акумуляторної батареї EverExceed 8G27M (12V100AH):
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EverExceed |
| Тип тягового аккумулятора | Намазной |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Номинальное рабочее напряжение | 12 В |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 305 мм |
| Ширина | 168 мм |
| Высота | 215 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 31 кг |