2 500 ₴

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
| Тип: | Сонячна батарея/панель | |||
| Потужнiсть при Е = 1000 / m2 Вт: | 50 Вт | |||
| Розмiри, мм: |
|
Детальнi характеристики товару - Сонячна панель ALM-50M-36:
✔ Ефективність кристалічних сонячних елементів, навіть за слабкого світла модуль може виробляти високу вихідну потужність.
✔ Механічна міцність сонячного модуля.
✔ Загартоване скло, антивідбивне покриття.
✔ Використання високої якості EVA and TPT забезпечує високу стійкість до вітру, дощу, граду.
✔ Багатофункціональна вологозахищена розподільна коробка.
✔ Тривалий термін служби: після 5 років дуже низьке зниження потужності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал рамки | Алюминий |
| Напряжение | 18 В |
| Мощность | 50 Вт |
| Ток короткого замыкания | 2.9 А |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Степень защиты IP | 65 |
| КПД, не менее | 15.96 % |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 540 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Вес | 4.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.5 кг |
| Степень защиты, IP | 65 |