
33 800 ₴

Местонахождение склада: г. Киев
Доставка по Украине: Новая почта, наложенный платеж!
Доставка по Киеву: Новая почта или самовывоз
| Тип iнвертора: | Гiбридний, UPS |
| Потужнiсть: | 5 кВа |
| Напруга: | 48 V (Вольт) |
| Довжина / Ширина / Висота: | 120мм / 295мм / 468мм |
Гібридний інвертор NetPRO Alpha з можливістю накопичення енергії.
• Чиста синусоїда на виході.
• Можливість передачі електроенергії в мережу.
• Програмований пріоритет використовуваного джерела енергії: сонячні батареї, акумулятори або мережа.
• Регульовані користувачем зарядний струм та напруга.
• Програмовані режими роботи (мережевий - продаж за "зеленим тарифом" (grid-tie), автономний (гібридний) та мережевий з резервної функцією (grid-tie with backup).
• Програмне забезпечення для моніторингу та відображення статусу й управління в реальному часі.
• Паралельна робота до 9 пристроїв.
• Незалежна система акумуляторів.
Багатофункціональний гібридний інвертор / зарядний пристрій, в якому поєднуються функції інвертора, сонячного зарядного пристрою та зарядного пристрою з контролером стеження за точкою потужності (МРРТ) й зарядного пристрою акумуляторної батареї.
Залежно від різних ситуацій інвертор призначений для безперервної подачі енергії від фотоелектричних модулів, акумулятора або централізованої мережі.
Пристрій може одночасно живити навантаження та заряджати акумулятори, якщо достатньо вироблюваної потужності від фотоелектричних модулів.
У інвертор можна опціонально встановити wi-fi карту для віддаленого моніторингу та отримання повідомлень про функціонування пристрою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NetPRO |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 468 мм |
| Длина | 120 мм |
| Ширина | 295 мм |