8 800 ₴
Тяговый АКБ для скутера, 12V-65AН, 65 ач, Ah, 12Вольт, 12V, 12В, 65Ah, 65а*ч, AGM, VRLA, Тяговый, акб, DZM, EV, EVG, аккумулятор, Challenger, Ritar EV, Pulsar CS, EverExceed, NetPRO, Interstate, для инвалидной коляски, для электрической, электромотора, на замену тягового аккумулятора 50А‧ч, 55АН, 68ач, электроскутера, для инвалидного кресла: Meyra, RMI, Vermeiren, Alber, Dayang, Karadeniz Medical, Nova, Orto‑Line, TOROS‑GROUP, Panthera, Alu Invacare, Heaco, OSD, Sunrise, Doctor Life, Kuschall, Invacare, Pride Mobility, Drive Medical, Permobil, Sunrise Medical
УВАГА! Надаємо всі документи для Совбєзу - управління соцзахисту, де компенсують варстість акумуляторів для інвалідних колясок Перед замовленням тягового акумулятору для інвалідного крісла CS-1265 рекомендуємо зробити наступні дії:
1. Запишіть ємність та напругу або сфотографуйте старий акумулятор на інвалідному візку, так, щоб було видно модель АКБ та технічні характеристики
2. Габарити! Дуже важливо вірно вказати необхідні розміри тягового акумулятора для електровізка. Довжина х ширина х висота з клемами

Тяговий, свинцево-кислотний, акумулятор, DZM, AGM, 12 V, 24 V, В, Вольт, 65 Ah, Ач, Ампер Годин, для інвалідного візка, для інвалідного крісла, CS 6-DZM-65 Ah, використовується також для електричного скутера, моторолера
Местонахождение склада: г. Киев,
Доставка по Украине: не учтена в цене
Доставка по Киеву: Самовывоз со склада или доставка Новой почтой, возможна наложенный платеж на Новой Почте, оплата частями ПриватБанк, Монобанк, А-банк
Текущие акции и скидки: ДА! Участвуем ли мы в тендерах: ДА
Узнай свою скидку и текущие акции по телефонам и получите техническую консультацию: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
| Ёмкость аккумулятора Ач, Ампер*Часов, Аh, AH | 65 |
| Напряжение, В, Вольт, V, Volt | 12 |
| Наработка (DOD 80%) | 600 циклов |
| Тип клемм | Т12 (болт М5) |
| Номинальный ток заряда, А | 5 |
| Пусковой ток, А | 400 |
| Ток короткого замыкания, А | 400 |
| Сопротивление, mOm | 6.8 |
| Напряжение заряда в буферном режиме, В, Вольт, V, Volt | 13,5 - 13,8 |
| Напряжение заряда в цикличном режиме, В, Вольт, V, Volt | 14,5 - 14,9 |
| Материал корпуса | пластик |
| Тип аккумулятора | 12V, 65AH, 60AH, DZM, AGM, VRLA, свинцово-кислотный, необслуживаемый, герметичный, тяговый, Merlion, Yuasa, Monbat, Logic Power, Exide |
| Длинна / Ширина / Высота, мм | 350 x 167 x 178 |
| Вес, кг | 14,2 |
Бажаєте купити акумулятор для електровелосипеда, електроскутера, електромоторолера, щоб він був якісним та надійним? Або шукаєте заміну вашого акб на потужніший? Універсальний АКБ, виготовлений за технологією AGM, це герметичний зовнішній джерело живлення, який не вимагає обслуговування в процесі зберігання та експлуатації. Технологія AGM (absorbent glass mat) означає, що всередині батареї є абсорбуюча прокладка зі скловолокна. Сепаратори та електродні пластини щільно притиснуті один до одного.
Таким чином, між пластинами акумулятора залишається вільного рідкого електроліту, т.к. він міститься в сепараторі та в активній частині електродів. Кількість рідкого електроліту дозується таким чином, щоб дрібні пори заповнювалися кислотою, а великі забезпечували циркуляцію газів. Конструкція АКБ має покращену систему рекомбінації газів - кисень і водень, що утворюються в результаті хімічних процесів, не встигають випаровуватись за межі герметичного корпусу до моменту конденсації.
Переваги AGM АКБ ресурс циклів напрацювання (заряд/розряд) становить близько 400 (в середньому 5 років, залежно від умов експлуатації); такий акб можна встановлювати в житлових приміщеннях - відсутність вільного рідкого електроліту між пластинами та повна герметичність корпусу виключають витоку кислоти та гарантують відсутність шкідливих випарів; цей тип батарей відмінно працює в умовах низьких (-20 ° С) і високих (+50 ° С) температур навколишнього середовища; свинцево-кислотний акумулятор AGM здатний витримувати тривалий розряд, циклічний розряд, глибокий розряд і розряд високими струмами; має низький саморозряд при тривалому зберіганні і надійний самозахист від перерозряду і надмірного заряду батареї; добре справляються з підвищеними навантаженнями. Чим відрізняється акумулятор DZM від звичайного свинцево-кислотного АКБ? DZM акумулятори розраховані на роботу з більшим пусковим струмом, ніж AGM акумулятори, що робить їх ідеально правильним рішенням для човнів, електровелосипедів та іншого транспорту, який працює на електричній тязі. Основні характеристики акумулятора 12V 50 АН
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INVT Power |
| Страна производитель | Китай |
| Наработка | 600 циклов заряда |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Высота | 178 мм |
| Вес | 20 кг |