5 200 ₴
Купить солнечную панель можно с наложенным платежом на Новой почте, или же предоплатой на счет компании Украинский Склад Электрооборудования
Если Вы желаете докупить 1-2 панели к вашей существующей автономной солнечной станции - мы подберем необходимую модель фотомодуля
Купить под ключ электростанцию на солнечных батареях - звоните для консультации и просчета цены на СЭС, ведь гибридные солнечные электростанции рассчитываются в зависимости от потребностей клиентов и их финансовой состоятельности
Заказать солнечную электростанцию с установкой "под ключ" можно онлайн на сайте, или же пишите 096-430-52-05 (Viber, Telegram, WhatsUp)

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
| Тип: | Сонячна батарея/панель | |
| Потужнiсть при Е = 1000 / m2 Вт: | 180 Вт, W, Ват | |
| Розмiри, мм: |
|
Детальнi характеристики товару - Сонячна панель ALM-180M-36:
Монокристалічні сонячні панелі ALM180M36 можна з'єднувати як послідовно, так і паралельно. Дуже зручно збирати невеликі за потужністю електростанції, коли обмежено місце для монтажу. Просте з'єднання та сучасний дизайн!
✔ Ефективність кристалічних сонячних елементів, навіть за слабкого світла модуль може виробляти високу вихідну потужність.
✔ Механічна міцність сонячного модуля.
✔ Загартоване скло, антивідбивне покриття.
✔ Використання високої якості EVA and TPT забезпечує високу стійкість до вітру, дощу, граду.
✔ Багатофункціональна вологозахищена розподільна коробка.
✔ Тривалий термін служби: після 5 років дуже низьке зниження потужності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал рамки | Алюминий |
| Напряжение | 17.4 В |
| Мощность | 30 Вт |
| Ток короткого замыкания | 1.2 А |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Степень защиты IP | 65 |
| КПД, не менее | 14.37 % |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 429 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.9 кг |
| Степень защиты, IP | 65 |