Бажаєте отримувати безкоштовну енергію сонця? Тоді Вам просто необхідна сонячна панель SolarSaga, яка при підключенні до будь-якої портативної електростанції Jackery утворює сонячний генератор!
Просто введіть в кошику промокод "jackery5" та отримайте Вашу знижку на сонячну панель!
*Знижка діє при застосуванні промокоду "jackery15" або "jackery5"

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
Узнай свою скидку и текущие акции по телефонам и получите техническую консультацию: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
|
Ємність: |
1002 Вт*г (21,6 В 46,4 Аг) |
| Хімічний склад елементів: | Літій-іонна батарея NMC |
| Циклічний ресурс: | ≥ 1000 циклів до 80%+ ємності |
| Система управління: | BMS, захист від перевантаження по напрузі, захист від короткого замикання |
Детальнi характеристики:
Час перезарядки
Виходи
Загальнi вiдомостi
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | NMC |
| Страна производитель | Украина |
| Тип аккумулятора | Li-Ion |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 33.3 мм |
| Ширина | 23.3 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10 кг |
| Тип солнечной электростанции | Электростанция на фотобатареях |