3 760 ₴

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
| Тип: | Сонячна батарея/панель | ||||
| Потужнiсть при Е = 1000 / m2 Вт: | 100 Вт | ||||
| Розмiри, мм: |
|
Детальнi характеристики товару - Сонячна панель ALM-100M-36:
Сонячний фотомодуль Altek ALM-100M може виробляти електроенергію потужністю 100 Вт та використовується в системах постійного струму з напругою 12В.
Конструкція сонячної панелі є набір 36 фотоелектричних осередків з монокристалічного кремнію, герметично заламіновані. Зверху їх покриває прозоре скло - загартоване та структуроване з покриттям, що відбиває антитіло. Знизу ця система поміщена в алюмінієвий каркас із антикорозійним покриттям. Також на батареї знаходиться багатофункціональна розподільна коробка із вологозахистом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал рамки | Алюминий |
| Напряжение | 18 В |
| Мощность | 100 Вт |
| Ток короткого замыкания | 5.81 А |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Степень защиты IP | 65 |
| КПД, не менее | 17.31 % |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 1000 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Вес | 7.2 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 7.2 кг |
| Степень защиты, IP | 65 |