3 330 ₴
Сонячна панель 100W, 100Вт, 17V, Вольт для сонячної станції, ALM-100M-36 використовують в сонячних електростанціях для генерації електроенергії, мають високий рівень захисту і генерують при сонячних днях 100Вт електроенергії.
Сонячний фотомодуль монтують на ділянці, ділянці, городі, фермі, теплиці, в будь-якому місці, для приватного будинку, котеджу, і не боятися сильного вітру або дощу, морозу або снігу.
Купити сонячну панель можна з післяплатою на Новій пошті, або ж передоплатою на рахунок компанії Український Склад Електрообладнання.
Якщо Ви бажаєте докупити 1-2 панелі до вашої існуючої автономної сонячної станції - ми підберемо необхідну модель фотомодуля.
Купити під ключ електростанцію на сонячних батареях - телефонуйте для консультації та прорахунку ціни на СЕС, адже гібридні сонячні електростанції розраховуються залежно від потреб клієнтів та їхньої фінансової спроможності.
Замовити сонячну електростанцію з установкою "під ключ" можна онлайн на сайті, або ж пишіть 096-430-52-05 (Viber, Telegram, WhatsUp)

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
| Тип: | Сонячна батарея/панель | ||
| Потужнiсть при Е = 1000 / m2 Вт: | 100 Вт, W, Ват | ||
| Розмiри, мм: |
|
Детальнi характеристики товару - Сонячна панель ALM-100M-36:
Монокристалічні сонячні панелі ALM100M36 можна з'єднувати як послідовно, так і паралельно. Дуже зручно збирати невеликі за потужністю електростанції, коли обмежено місце для монтажу. Просте з'єднання та сучасний дизайн!
✔ Ефективність кристалічних сонячних елементів, навіть за слабкого світла модуль може виробляти високу вихідну потужність.
✔ Механічна міцність сонячного модуля.
✔ Загартоване скло, антивідбивне покриття.
✔ Використання високої якості EVA and TPT забезпечує високу стійкість до вітру, дощу, граду.
✔ Багатофункціональна вологозахищена розподільна коробка.
✔ Тривалий термін служби: після 5 років дуже низьке зниження потужності.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Altek |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Материал рамки | Алюминий |
| Напряжение | 17.4 В |
| Мощность | 30 Вт |
| Ток короткого замыкания | 1.2 А |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 85 град. |
| Степень защиты IP | 65 |
| КПД, не менее | 14.37 % |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 429 мм |
| Ширина | 670 мм |
| Толщина | 25 мм |
| Вес | 2.9 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.9 кг |
| Степень защиты, IP | 65 |