9 100 ₴
Аккумулятор тяговый, герметичный, для электро коляски, тележки, скутера, 12 V, 65, 60, 70, 75, АН, Ампер Часов, А*ч, 12в/65ач, DZM, AGM, VRLA, EV, EVG, для кресла с электромотором, электро аккумуляторная батарея 12V 65 АН - подбираем по разору вашего старого аккумулятора, или размера ниши под АКБ, свежие тяговые аккумуляторы в наличии на складе, гарантия от производителя, также есть зарядные устройства, зарядные для аккумуляторов 24V 10A, 24V 15А
Тяговый аккумулятор для инвалидной коляски, 65 Ah, Ампер*часов, аг, 12V, вольт, глубокого разряда, DZM, свинцово-кислотный АКБ AGM для инвалидных колясок, электротележок, то есть колясок на электроприводе, электроскутера, герметичный обеспечит работу электротранспорта в любое время года
ВНИМАНИЕ! Перед заказом тягового аккумулятора для инвалидного кресла CS-1265 рекомендуем совершить следующие действия:
1. Запишите емкость и напряжение или сфотографируйте старый аккумулятор на инвалидной коляске так, чтобы была видна модель АКБ и технические характеристики
2. Габариты! Очень важно правильно указать необходимые размеры тягового аккумулятора для электротележки. Длина х ширина х высота с клеммами

Тяговый, свинцово-кислотный, аккумулятор, DZM, AGM, 12 V, 24 V, В, Вольт, 65 Ah, Ач, Ампер Часов, для инвалидной коляски, для инвалидного кресла, CS 6-DZM-65 Ah, используется также для электрического скутера, мотороллера
Местонахождение склада: г. Киев
Доставка по Украине: Новая почта, наложенный платеж!
Доставка по Киеву: Новая почта или самовывоз
Акции и скидки: ДА!
Участвуем ли мы в тендерах: ДА!
Узнай свою скидку и текущие акции по телефонам и получите техническую консультацию: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
| Ёмкость аккумулятора Ач, Ампер*Часов, Аh, AH | 65 |
| Напряжение, В, Вольт, V, Volt | 12 |
| Наработка (DOD 80%) | 600 циклов |
| Тип клемм | Т12 (болт М5) |
| Номинальный ток заряда, А | 5 |
| Пусковой ток, А | 400 |
| Ток короткого замыкания, А | 400 |
| Сопротивление, mOm | 6.8 |
| Напряжение заряда в буферном режиме, В, Вольт, V, Volt | 13,5 - 13,8 |
| Напряжение заряда в цикличном режиме, В, Вольт, V, Volt | 14,5 - 14,9 |
| Материал корпуса | пластик |
| Тип аккумулятора | 12V, 65AH, 60AH, DZM, AGM, VRLA, свинцово-кислотный, необслуживаемый, герметичный, тяговый, Merlion, Yuasa, Monbat, Logic Power, Exide |
| Длинна / Ширина / Высота, мм | 350 x 167 x 178 |
| Вес, кг | 14,2 |
Бажаєте купити акумулятор для електровелосипеда, електроскутера, електромоторолера, щоб він був якісним та надійним? Або шукаєте заміну вашого акб на потужніший? Універсальний АКБ, виготовлений за технологією AGM, це герметичний зовнішній джерело живлення, який не вимагає обслуговування в процесі зберігання та експлуатації. Технологія AGM (absorbent glass mat) означає, що всередині батареї є абсорбуюча прокладка зі скловолокна. Сепаратори та електродні пластини щільно притиснуті один до одного.
Таким чином, між пластинами акумулятора залишається вільного рідкого електроліту, т.к. він міститься в сепараторі та в активній частині електродів. Кількість рідкого електроліту дозується таким чином, щоб дрібні пори заповнювалися кислотою, а великі забезпечували циркуляцію газів. Конструкція АКБ має покращену систему рекомбінації газів - кисень і водень, що утворюються в результаті хімічних процесів, не встигають випаровуватись за межі герметичного корпусу до моменту конденсації.
Переваги AGM АКБ ресурс циклів напрацювання (заряд/розряд) становить близько 400 (в середньому 5 років, залежно від умов експлуатації); такий акб можна встановлювати в житлових приміщеннях - відсутність вільного рідкого електроліту між пластинами та повна герметичність корпусу виключають витоку кислоти та гарантують відсутність шкідливих випарів; цей тип батарей відмінно працює в умовах низьких (-20 ° С) і високих (+50 ° С) температур навколишнього середовища; свинцево-кислотний акумулятор AGM здатний витримувати тривалий розряд, циклічний розряд, глибокий розряд і розряд високими струмами; має низький саморозряд при тривалому зберіганні і надійний самозахист від перерозряду і надмірного заряду батареї; добре справляються з підвищеними навантаженнями. Чим відрізняється акумулятор DZM від звичайного свинцево-кислотного АКБ? DZM акумулятори розраховані на роботу з більшим пусковим струмом, ніж AGM акумулятори, що робить їх ідеально правильним рішенням для човнів, електровелосипедів та іншого транспорту, який працює на електричній тязі. Основні характеристики акумулятора 12V 50 АН
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | INVT Power |
| Страна производитель | Китай |
| Наработка | 600 циклов заряда |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 350 мм |
| Ширина | 167 мм |
| Высота | 178 мм |
| Вес | 20 кг |