
25 200 ₴
Безперебійне живлення, джерело, UPS 6000 VA, 6кВА, 5400 Вт, ватт, W, під зовнішні акумулятори, зовнішню батарейну шафу, акб, Джерело безперебійного живлення ДБЖ, UPS NetPRO, блок, безперебійного, резервного, гарантованого, живлення, ДБЖ, ББЖ NetPRO 5,4кВт, 5400Вт під зовнішні акумулятори та LCD екраном, онлайн, on-line, online ,зберігає працездатність при перепаді чи зникненні напруги, й використовується для живлення лазерних принтерів, телефонної чи селекторної станції, Wi-Fi роутерів, передавачів сигналів, систем Розумний Дім, контролерів чи електрообладнання управління твердопаливних котлів, електричних бойлерів, теплого полу, підлоги, насосних станцій, насосів, пральних та вуличних чи сенсорних ліхтарів, відеокамер, електричних замків, ролетів. однофазний безперебійник, 1:1 фаз, для резервування, безперебійник для будинку 5,4 кВт, для офісної та побутової техніки, дбж для вай фай, ноутбуків, ком'ютерів, дбж для роутера,холодильника, котла, електричних ролетів та воріт, для будинку, офісу, заводу, медичного закладу, обладнання, МРТ, КТ, промислового устаткування, конвеєру, станку, машини, печі, дизельгенератору, бензогенератору, з функцією стабілізатора, стабілізації напруги, Джерело безперебійного живлення для дому з акумулятором, медичної техніки, промислового обладнання, яке не витримує різких перепадів напруги та у випадку вимкнення електроенергії, таке обладнання може вийти з ладу
Де купити безперебіники, ціна актуальна в грн, джерела безперебійного живлення 5,4 кВт, 5400Вт, або потрібпно купити UPS 6000 VA - звертайтеся за контактами в шапці сайту, пишіть в Viber, Telegram та ми підберемо вам варіанти безперебійного живлення для резервування!
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!


Технічні характеристики:
| Номінальна потужність: | 6000VA (5400Вт) |
| Коефіцієнт потужності: | 0,9 |
| Тип індикації: | дисплей |
| Вхідна напруга: | 140 ~ 290 V AC |
| Частота: | 40 -70 Hz |
| Вихідна напруга: | 220V: 220V AC ± 5% |
| Вихідна частота: | 47-53 Hz или 57 -63 Hz |
| Вихідна напруга під час роботи від батареї: | 220V AC ± 1% |
| Частота під час роботи від батареї: | 50±0.2 Hz |
| Час перемикання від батареї: | DC to AC 0 мс |
| Час перемикання в мережі транзит: | AC to AC 4 мс |
| Напруга батарей для підключення ДБЖ: | 192 В |
| Струм заряду: | 5А (Максимальний) |
| Рекомендована ємність акумуляторів: | 33-65 А |
| Час заряду батареї: | 8 годин (90% ємності) |
| Захист від короткого замикання: | є |
| Аварійне вимкнення (захист від перевантаження): | є |
| Захист від повного розряду батареї: | є |
| Інтерфейси: | RS-232, SNMP, USB |
| Захист ліній зв'язку: | є |
| Звукова індикація: | є |
| Кабель для підключення зовнішніх батарей: | є |
| Кількість підключення зовнішньої батареї: | 16 шт |
| Тип запобіжника: | термічний |
| Кількість розеток Schuko: | 2 шт |
| Робоча температура: | 0 - 45 С, вологість не більше 90% без конденсату |
| Розмір пристрою (Д*Ш*В), мм: | 595*390*578 |
| Вага: | 18 кг |
Джерело безперебійного живлення 192В, 6000VA, 5400Вт, 5,4 кВт, під зовнішній акумулятор, онлайн дбж застосовується для резервного живлення та захисту чутливого обладнання від перебоїв мережі. Використовується в серверних, дата-центрах, офісах, медичних установах, промислових підприємствах, телекомунікаційних вузлах, системах відеоспостереження та безпеки. Підходить для забезпечення стабільного живлення котлів опалення, насосів, торгових терміналів, банкоматів, лабораторного та медичного обладнання. Завдяки підтримці зовнішніх акумуляторів дозволяє значно збільшити автономний час роботи, що робить його ідеальним рішенням для бізнесу, виробничих об'єктів, складів, приватних будинків та інших об'єктів, де важлива безперебійна робота техніки.
Джерело безперебійного, гарантованого, резервного живлення, ДБЖ 6000ВА/5400Вт встановлюється для резервування на час відключень світла, перепадів напруги, та дає можливість безперебійного живлення на момент увімкнення генератора. Втрата живлення призведе до зупинки технологічного процесу, втрати даних, аварійного стану обладнання
ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ
Офіси, Банк, бізнес з великою кількістю комп'ютерів: сервери, робочі станції, маршрутизатори, комутатори, системи відеоконференцій, мережеве сховище (NAS), офісні комп’ютери, монітори, системи контролю доступу, відеоспостереження (NVR, DVR), POS-термінали, касові апарати, банкомати, системи пожежної сигналізації, електричні щити управління, системи моніторингу енергоспоживання, прилади обліку, контролери дизель-генераторів, системи компенсації реактивної потужності, акумуляторні шафи, комп’ютери технологів, сервери ERP/MES систем, принтери етикеток, сканери штрихкодів, системи контролю персоналу, доступу, відеонагляд
Промисловість, виробництво, заводи, фабрики: контролери, системи автоматизації, промислові комп’ютери, лінії з ЧПУ, системи керування приводами, вимірювальне обладнання, контролери температури й тиску, лабораторні прилади, компресори з електронним управлінням, системи охолодження технологічних процесів, контролери PLC (Siemens, Schneider, Omron), модулі вводу/виводу, панелі HMI, операторські станції, промислові комп’ютери, сервери SCADA, маршрутизатори промислових мереж, комутатори Ethernet, системи збору даних, контролери частотних перетворювачів, панелі управління лініями, станки з ЧПУ, приводні системи, конвеєри, підйомні механізми, пресове обладнання, пакувальні автомати, системи розливу, дозатори, лінії сортування, дозувальні установки, датчики температури, тиску, вологості, вагові системи, лабораторні аналізатори, спектрометри, калібратори, тестові установки, вимірювальні стенди, газоаналізатор, системи кондиціонування технологічних приміщень, вентиляційні установки з електронним керуванням, витяжні системи, системи пожежогасіння, сигналізації, аварійного освітлення, відеоспостереження
Медицина, лікарні, поліклініки, ЦРЛ: медичні монітори, апарати ШВЛ, інкубатори, електрокардіографи, апарати УЗД, томографи (КТ, МРТ), лабораторне обладнання, системи діагностики, холодильники для вакцин, сервери медичних даних, системи обліку пацієнтів
Приватні будинки, дачі, квартири : газові, твердотопливні, твердопаливні котли з електронним управлінням, з автоматикою, циркуляційні насоси, системи «розумний дім», відеоспостереження, системи безпеки, маршрутизатори, телевізори, модеми, охоронні пульти
Банки, ломбарди, кредитні спілки, фанансові установи: серверні, платіжні термінали, банкомати, касові центри, мережеві сховища, системи електронного документообігу, системи безпеки, охоронні пульти, відеоархіви
Енергетика: системи АСУ ТП, контролери підстанцій, системи обліку енергії, релейний захист, SCADA-сервери, датчики тиску/струму, системи аварійного оповіщення, станційні комп’ютери, контролери релейного захисту та автоматики, системи АСУ ТП, вимірювальні прилади струму і напруги, сервери SCADA, операторські панелі, системи телемеханіки, маршрутизатори, комутатори, модеми зв’язку, аварійне освітлення, системи відеоспостереження, сигналізація, системи контролю доступу
Вітрова енергетика, електричні станції, СЕС, ТЕС - системи керування турбінами, генераторами та інверторами, шафи автоматики пуску і зупинки агрегатів, контролери синхронізації генераторів, електронні системи моніторингу температури, тиску та обертів, системи мастила, охолодження, вентиляції, системи пожежогасіння, SCADA-сервери, системи зв’язку, сервери моніторингу, пульти чергового персоналу, електрощити керування, прилади обліку електроенергії, контролери компенсації реактивної потужності, контролери дизель-генераторів, системи моніторингу енергоспоживання, шафи релейного захисту, контролери АВР, системи аварійного оповіщення, диспетчерські сервери, промислові маршрутизатори
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Кількість вхідних розеток | 2 шт. |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232, USB |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Струм заряду | 5 А |
| Частота струму | 70 Гц |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна потужність | 5400 Вт |