2 200 ₴
Источник, UPS 650va, блок, бесперебойного, резервного, гарантированного, питания, ИБП, Logic Power 0,39кВт, 390Вт с внутренней АКБ 12V 7,5Ah 1 шт и LCD экраном, линейно-интерактивный, line-interactive, правильная синусоида, с чистым синусом, с вмонтированным АВР, линейно-интерактивные ИБП с аккумуляторами, однофазный бесперебойник, для резервирования, бесперебойник для дома, кВт, для офисной и бытовой техники, ИБП для вай фай, ноутбуков, компьютеров, ИБП для роутера, холодильника, котла, электрических ролетов и ворот, с функцией стабилизатора, стабилизации напряжения, Источник бесперебойного питания для дома и котла с аккумулятором
Местонахождение склада: г. Киев
Доставка по Украине: Новая почта, наложенный платеж!
Доставка по Киеву: Новая почта или самовывоз
Текущие акции и скидки: Да!


Технические характеристики:
| Тип | линейно-интерактивный |
| Мощность, VA/W | 650/390 |
| Номинальное напряжение АКБ, V | 12 |
| Количество выходов | 8 |
| Форма входного напряжения от сети | правильная синусиида |
| Диапазон входного напряжения, V | 145-290 |
| Выходное напряжение, V | 220±10% |
| Емкость встроенной АКБ, Ah | 7,5 |
| Частотный диапазон, Hz | 50/60 |
| Время переключения, мс | 4-6 |
| Вес, кг | 5,5 |
Источник бесперебойного питания (ИБП) LP 650VA - 390Вт – линейно-интерактивный ИБП, предназначенный для резервного электроснабжения техники и защиты от скачков напряжения, перегрузок и короткого замыкания.
Основные характеристики:
Подходит для бесперебойного питания компьютеров, ноутбуков, роутеров, серверов, бытовой и офисной техники, систем видеонаблюдения и охранной сигнализации. Отлично подойдет для использования в домашних условиях, офисах и небольших предприятиях.
Джерело безперебійного, гарантованого, резервного живлення, ДБЖ 390Вт, 0,4 кВт, акб 12V 7,5Ah встановлюється для резервування на час відключень світла, перепадів напруги, та дає можливість безперебійного живлення на момент увімкнення генератора. Втрата живлення призведе до зупинки технологічного процесу, втрати даних, аварійного стану обладнання
ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ
Офіси, Банк, бізнес з великою кількістю комп'ютерів: сервери, робочі станції, маршрутизатори, комутатори, системи відеоконференцій, мережеве сховище (NAS), офісні комп’ютери, монітори, системи контролю доступу, відеоспостереження (NVR, DVR), POS-термінали, касові апарати, банкомати, системи пожежної сигналізації, електричні щити управління, системи моніторингу енергоспоживання, прилади обліку, контролери дизель-генераторів, системи компенсації реактивної потужності, акумуляторні шафи, комп’ютери технологів, сервери ERP/MES систем, принтери етикеток, сканери штрихкодів, системи контролю персоналу, доступу, відеонагляд
Промисловість, виробництво, заводи, фабрики: контролери, системи автоматизації, промислові комп’ютери, лінії з ЧПУ, системи керування приводами, вимірювальне обладнання, контролери температури й тиску, лабораторні прилади, компресори з електронним управлінням, системи охолодження технологічних процесів, контролери PLC (Siemens, Schneider, Omron), модулі вводу/виводу, панелі HMI, операторські станції, промислові комп’ютери, сервери SCADA, маршрутизатори промислових мереж, комутатори Ethernet, системи збору даних, контролери частотних перетворювачів, панелі управління лініями, станки з ЧПУ, приводні системи, конвеєри, підйомні механізми, пресове обладнання, пакувальні автомати, системи розливу, дозатори, лінії сортування, дозувальні установки, датчики температури, тиску, вологості, вагові системи, лабораторні аналізатори, спектрометри, калібратори, тестові установки, вимірювальні стенди, газоаналізатор, системи кондиціонування технологічних приміщень, вентиляційні установки з електронним керуванням, витяжні системи, системи пожежогасіння, сигналізації, аварійного освітлення, відеоспостереження
Медицина, лікарні, поліклініки, ЦРЛ: медичні монітори, апарати ШВЛ, інкубатори, електрокардіографи, апарати УЗД, томографи (КТ, МРТ), лабораторне обладнання, системи діагностики, холодильники для вакцин, сервери медичних даних, системи обліку пацієнтів
Приватні будинки, дачі, квартири : газові, твердотопливні, твердопаливні котли з електронним управлінням, з автоматикою, циркуляційні насоси, системи «розумний дім», відеоспостереження, системи безпеки, маршрутизатори, телевізори, модеми, охоронні пульти
Банки, ломбарди, кредитні спілки, фанансові установи: серверні, платіжні термінали, банкомати, касові центри, мережеві сховища, системи електронного документообігу, системи безпеки, охоронні пульти, відеоархіви
Енергетика: системи АСУ ТП, контролери підстанцій, системи обліку енергії, релейний захист, SCADA-сервери, датчики тиску/струму, системи аварійного оповіщення, станційні комп’ютери, контролери релейного захисту та автоматики, системи АСУ ТП, вимірювальні прилади струму і напруги, сервери SCADA, операторські панелі, системи телемеханіки, маршрутизатори, комутатори, модеми зв’язку, аварійне освітлення, системи відеоспостереження, сигналізація, системи контролю доступу
Вітрова енергетика, електричні станції, СЕС, ТЕС - системи керування турбінами, генераторами та інверторами, шафи автоматики пуску і зупинки агрегатів, контролери синхронізації генераторів, електронні системи моніторингу температури, тиску та обертів, системи мастила, охолодження, вентиляції, системи пожежогасіння, SCADA-сервери, системи зв’язку, сервери моніторингу, пульти чергового персоналу, електрощити керування, прилади обліку електроенергії, контролери компенсації реактивної потужності, контролери дизель-генераторів, системи моніторингу енергоспоживання, шафи релейного захисту, контролери АВР, системи аварійного оповіщення, диспетчерські сервери, промислові маршрутизатори
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Количество выходных розеток | 2 шт |
| Индикация | Механическая |
| Дополнительный аккумулятор | Да |
| Цвет корпуса | Черный |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал корпуса | Металл |
| Технические характеристики | |
| Тип ИБП | Линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Частота тока | 60 Гц |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходная мощность | 390 Вт |
| Допустимая пиковая мощность | 390 Вт |
| Время переключения | 6 мс |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |