4 000 ₴
Монокристалічні фотоелектричні панелі, PV модуль, купити сонячну панель 450 W, 450 Вт, 32 V, 32 В, двостороння панель, Ja Solar, Black Frame, сумісні з мережевими та гібридними інверторами, для домашньої сонячної електростанції, під ключ, монтаж сонячних пане електротанцій, СЕС.
Сонячна панель, фотомодуль, батарея 450 W, 450 Вт, 32 V, 32 В, для солнечної електростанції, монтаж на крыші, полях, під гібридний мережевий, атономний інвертор, солнечні панелі під ключ в наявності на складі який підбере під ваш існуючий інвертор вірну кількість та потужність солнечних фотомодулів для СЕС.
Сонячний фотомодуль монтують на ділянці, городі, фермі, теплиці, в будь-якому місці, котеджу, та не боятися сильного вітру або дощу, морозу чи снігу.
Купити сонячну панель можна з післяплатою на Новій пошті, або передплатою на рахунок компанії Український Склад Електрообладнання.
Потрібні сонячні панелі 450 W, 450 Вт, 32 V, 32 В- телефонуй, та ми запропонуємо різні варіанти фотомодулів
Якщо Ви бажаєте докупити 1-2 панелі до вашої існуючої автономної сонячної станції, ми підберемо потрібну модель фотомодуля.
Купити під ключ електростанцію на солнечних батареях - телефонуйте для консультації та прорахунку ціни на СЕС, адже гібридні сонячні електростанції розраховуються в залежності від потреб клієнтів та їх фінансової спроможності. Замовити сонячну електростанцію з установкою "під ключ" можна онлайн на сайті, або пишіть 096-430-52-05 (Viber, Telegram, WhatsUp)

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
Узнай свою персональную СКИДКУ и текущие акции по телефонам и получите техническую консультацию: +380 (66) 469-68-44+380 (98) 344-66-29 (Viber, Telegram, WhatsUp)
Характеристики:
| Напряжение холостого хода, В | 39.3 |
| Номинальный рабочий ток в ТММ, А | 13.71 |
| Тип коннекторов | QC 4.10-351/MC4-EVO2A |
| Количество ячеек, шт | 108 |
| Технология ячеек | Монокристаллическая |
| Номинальное рабочее напряжение в ТММ, В | 32.82 |
| Ток короткого замыкания (А) | 14.48 |
| Габаритные размеры ФЭМ, мм | 1762х1134х30 |
| Коэффициент преобразования (КПД, %) | 22,5 |
| Длина кабеля, мм | 1200 |
| Максимальное напряжение DC системы, В | 1500 |
| Температурный коэффициент напряжения холостого хода, % | -0,25 |
| Номинальная мощность PV модуля (Вт) | 450 |
| Длина х Толщина х Ширина | 1762х1134х30 |
| Вес (кг) | 22 |
Солнечные панели 450W, 450Вт, 32V - это эффективное решение для обеспечения дома чистой энергией. Монокристаллические фотоэлектрические модули гарантируют высокую производительность и стабильную генерацию электроэнергии даже в условиях переменной освещенности. Благодаря совместимости с сетевыми и гибридными инверторами, эти панели подходят как для автономного питания, так и для подключения к сетевым СЭС под «зеленый тариф». Надежность, долговечность и простота установки делают их оптимальным выбором для домашних солнечных электростанций.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | JA Solar |
| Тип панели | Монокристаллическая |
| Мощность | 450 Вт |
| Напряжение при максимальной мощности | 39 В |