6 752 ₴
Отправка с 01 июля 2026Акумулятор стаціонарний, герметичний 100Аг, 2В, 2OPzS100 Джерело безперебійного живлення

Наявність на складі: так
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: 75 грн.
Узнай свою скидку и текущие акции по телефонам и получите техническую консультацию: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
| Тип акумулятору, акумуляторної батареї АБ: | OPzS100LA, VRLA |
| Ємність АБ: | 100 AH |
| Напруга: | 2V (Вольт) |
| Термін експлуатації: | 20 років |
| Довжина / Ширина / Висота: | 105мм / 208мм / 405мм |
Галузі застосування:
АКБ комплектується міжелементними з’єднаннями, кінцевими виводами та фільтр-пробками, міжелементні перемички для акумуляторів, що встановлюються на одному стелажі, виготовлені з міді та мають ізоляційне покриття. З’єднання елементів батареї між собою – болтове.
Акумуляторні елементи - закритого виконання в корпусах з ударостійкої пластмаси, кришка акумулятора герметично з’єднана з корпусом, акумуляторні елементи – мало обслуговувані з вмістом сурми < 2% з рідким електролітом та комплектуються керамічними фільтр-пробками, що запобігають проникненню іскри усередину елемента та виключають викид аерозолю сірчаної кислоти, без необхідності використання спеціальних пристосувань.
Батарея постачається в зібраному вигляді, залита електролітом та заряджена на заводі.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EverExceed |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип аккумулятора | OPzS |
| Емкость аккумулятора | 100 А·ч |
| Напряжение | 2 В |
| Наработка | 20 циклов заряда |
| Цвет корпуса | Прозрачный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 105 мм |
| Высота | 405 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Вес | 13.7 кг |