

10 972 ₴

Наявність на складі: так
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: безкоштовно
Узнай свою скидку и текущие акции по телефонам и получите техническую консультацию: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
| Тип акумулятору, акумуляторної батареї АБ: | OPzS350LA, VRLA |
| Ємність АБ: | 350 AH |
| Напруга: | 2V (Вольт) |
| Термін експлуатації: | 20 років |
| Довжина / Ширина / Висота: | 124мм / 206мм / 471мм |
Серія OPzS є - малообслуговувані акумуляторні батареї з позитивними пластинами трубчастого типу та терміном служби не менше 20 років!
Ідеально підходять для потужних систем струму постійної величини на об'єктах еренгетикі, та систем з тривалим часом автономної роботи.
Детальнi характеристики АКБ OPzS350LA:
Підходять для експлуатації в циклічному режимі в екстремальних умовах (фотовольтаїчні, сонячні системи, тяговий режим роботи і т.д.).
Галузi використання АКБ:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EverExceed |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип аккумулятора | OPzS |
| Емкость аккумулятора | 350 А·ч |
| Напряжение | 2 В |
| Наработка | 20 циклов заряда |
| Цвет корпуса | Прозрачный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 126 мм |
| Высота | 520 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Вес | 28 кг |