
18 694,60 ₴
Отправка с 16 мая 2026Акумулятор стаціонарний, герметичний 600Аг, 2В, OPzS600 Для розподільчої мережі
Наявність на складі: так
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: безкоштовно
Телефонуйте за номерами вказаними на сайті й отримайте додаткову знижку до існуючої!!
| Тип акумулятору, акумуляторної батареї АБ: | OPzS600LA, VRLA |
| Ємність АБ: | 600 AH |
| Напруга: | 2V (Вольт) |
| Термін експлуатації: | 20 років |
| Довжина / Ширина / Висота: | 166мм / 206мм / 471мм |
Акумуляторні батареї серії OPzS найбільш затребувані в системах, де потрібна висока надійність та довговічність хімічних джерел живлення: вузли безпеки електростанцій, відповідальні системи накопичення та збереження енергії, системи резервного живлення промислових ділянок високої важливості, системи сонячної енергії. Бiльш детально про галузi використання:
VRLA OPzS - серія АКБ малообслуговуваних стаціонарного типу, які мають трубчасті позитивні пластини свинцево-сурм'янистого складу.
Така технологія виробництва OPzS батарей значно знижує корозію пластин.
Спеціальна технологія виробництва негативних намазной пластин забезпечує тривалу роботу акумуляторних (до 20 рокiв!) батарей в важких умовах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EverExceed |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип аккумулятора | OPzS |
| Емкость аккумулятора | 600 А·ч |
| Напряжение | 2 В |
| Наработка | 20 циклов заряда |
| Цвет корпуса | Прозрачный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 147 мм |
| Высота | 695 мм |
| Ширина | 208 мм |
| Вес | 46 кг |