
24 391,60 ₴
Отправка с 01 июля 2026Акумулятор стаціонарний, герметичний 800Аг, 2В, OPzS800 Резервне живлення
Наявність на складі: так
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: безкоштовно
Узнай свою скидку и текущие акции по телефонам и получите техническую консультацию: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
| Тип акумулятору, акумуляторної батареї АБ: | OPzS800LA, VRLA |
| Ємність АБ: | 800 AH |
| Напруга: | 2V (Вольт) |
| Термін експлуатації: | 20 років |
| Довжина / Ширина / Висота: | 215мм / 193мм / 695мм |
Акумуляторні елементи - закритого виконання в корпусах з ударостійкої пластмаси, кришка акумулятора герметично з’єднана з корпусом. Акумуляторні елементи - малообслуговуємі з вмістом сурми < 2% з рідким електролітом та комплектуються керамічними фільтр-пробками, якi запобігають проникненню іскри усередину елемента та виключають викид аерозолю сірчаної кислоти, без необхідності використання спеціальних пристосувань.
Заливні свинцево-кислотні акумулятори серії OPzS вентильованому типу з трубчатими пластинами призначені для забезпечення високої надійності та продуктивності.
АКБ розроблено відповідно до стандартів DIN40736-2/IEC60896-11.
Галузi використання:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EverExceed |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип аккумулятора | OPzS |
| Емкость аккумулятора | 800 А·ч |
| Напряжение | 2 В |
| Наработка | 20 циклов заряда |
| Цвет корпуса | Прозрачный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 215 мм |
| Высота | 695 мм |
| Ширина | 193 мм |
| Вес | 64 кг |