
29 962 ₴
Отправка с 16 мая 2026Акумулятор стаціонарний, герметичний 1000Аг, 2В, OPzS1000 Для ретрансляції сигналу
Наявність на складі: так
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: безкоштовно
Телефонуйте за номерами вказаними на сайті й отримайте додаткову знижку до існуючої!!
| Тип акумулятору, акумуляторної батареї АБ: | OPzS1000LA, VRLA |
| Ємність АБ: | 1000 AH |
| Напруга: | 2V (Вольт) |
| Термін експлуатації: | 20 років |
| Довжина / Ширина / Висота: | 215мм / 235мм / 695мм |
Підходять для експлуатації в циклічному режимі в екстремальних умовах (фотовольтаїчні, сонячні системи, тяговий режим роботи і т.д.).
Галузі застосування:
Переваги АКБ серії OPZS:
Серія АКБ OPzS - малообслуговувані стаціонарного типу, які мають трубчасті позитивні пластини свинцево-сурм'янистого складу. Дана технологія виробництва OPzS батарей значно знижує корозію пластин. Спеціальна технологія виробництва негативних намазной пластин забезпечує тривалу роботу акумуляторних батарей в важких умовах.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EverExceed |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип аккумулятора | OPzS |
| Емкость аккумулятора | 1000 А·ч |
| Напряжение | 2 В |
| Наработка | 20 циклов заряда |
| Цвет корпуса | Прозрачный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 215 мм |
| Высота | 695 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Вес | 77 кг |