
35 659 ₴
Отправка с 16 мая 2026Акумулятор стаціонарний, герметичний 1200Аг, 2В, OPzS1200 Для накопичення електроенергії від сонячних панелей
Наявність на складі: так
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: безкоштовно
Телефонуйте за номерами вказаними на сайті й отримайте додаткову знижку до існуючої!!
| Тип акумулятору, акумуляторної батареї АБ: | OPzS1200LA, VRLA |
| Ємність АБ: | 1200 AH |
| Напруга: | 2V (Вольт) |
| Термін експлуатації: | 20 років |
| Довжина / Ширина / Висота: | 215мм / 277мм / 695мм |
Акумулятори АКБ типу - це стаціонарні батареї з модифікованими електродами броньованого типу та рідким електролітом.
Ці акумуляторні батареї призначені для широкого спектру застосування в якості джерела постійного струму як на електричних, станціях та підстанціях, вузлах зв'язку, так i в поновлювані джерела енергії (сонячні станції, вітрові станції).
Особливість даних акумуляторів полягає в використанні особливої технології "кальцій плюс". Ця технологія полягає в легуванні кальцієм негативного електрода, що дає ряд переваг перед подібними акумуляторами від інших виробників. Ці переваги полягають у зменшенні википання електроліту в 2,5 рази, підвищення корозійної стійкості електродів, стійкості до перезаряду та ряд саморазряду батареї.
Застосування:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EverExceed |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип аккумулятора | OPzS |
| Емкость аккумулятора | 1200 А·ч |
| Напряжение | 2 В |
| Наработка | 20 циклов заряда |
| Цвет корпуса | Прозрачный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 215 мм |
| Высота | 695 мм |
| Ширина | 277 мм |
| Вес | 92 кг |