
44 352,20 ₴
Отправка с 01 июля 2026Акумулятор стаціонарний, герметичний 1500Аг, 2В, OPzS1500 Для пожежної сигналізації
Наявність на складі: так
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: безкоштовно
Дізнайся свою ЗНИЖКУ та поточні акції за телефонами та отримайте технічну консультацію: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
| Тип акумулятору, акумуляторної батареї АБ: | OPzS1500LA, VRLA |
| Ємність АБ: | 1500 AH |
| Напруга: | 2V (Вольт) |
| Термін експлуатації: | 20 років |
| Довжина / Ширина / Висота: | 215мм / 277мм / 845мм |
Конструкція:
Застосування:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EverExceed |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип аккумулятора | OPzS |
| Емкость аккумулятора | 1500 А·ч |
| Напряжение | 2 В |
| Наработка | 20 циклов заряда |
| Цвет корпуса | Прозрачный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 215 мм |
| Высота | 277 мм |
| Ширина | 845 мм |