
18 146 ₴
Отправка с 25 июня 2026
Наявність на складі: уточнюйте
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: безкоштовно
Поточні акції та знижки: ТАК!
Дізнайся свою ЗНИЖКУ та поточні акції за телефонами та отримайте технічну консультацію: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
| Тип акумулятору, акумуляторної батареї АБ: | OPzV490LA, VRLA |
| Ємність АБ: | 490 AH |
| Напруга: | 2V (Вольт) |
| Термін експлуатації: | 20 років |
| Довжина / Ширина / Висота: | 168мм / 208мм / 513мм |
Підходять для експлуатації в циклічному режимі в екстремальних умовах.
Переваги:
Особливості:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EverExceed |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип аккумулятора | OPzV |
| Емкость аккумулятора | 490 А·ч |
| Напряжение | 2 В |
| Наработка | 20 циклов заряда |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Термін експлуатації | 20 років |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 166 мм |
| Высота | 496 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Вес | 42 кг |