

22 112,80 ₴

Наявність на складі: уточнюйте
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: безкоштовно
Поточні акції та знижки: ТАК!
Дізнайся свою ЗНИЖКУ та поточні акції за телефонами та отримайте технічну консультацію: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
| Тип акумулятору, акумуляторної батареї АБ: | OPzV600LA, VRLA |
| Ємність АБ: | 600 AH |
| Напруга: | 2V (Вольт) |
| Термін експлуатації: | 20 років |
| Довжина / Ширина / Висота: | 145мм / 206мм / 666мм |
Галузi застосування АКБ OPzV600LA:
В батареях OPzV поєднуються вимоги ринку з оптимальним дизайном, ретельним вибором компонентів й матеріалів та найсучаснішими технологіями виробництва, які включають в себе, зокрема, автоматизовану систему герметизації, комп'ютерний контроль заповнення акумуляторів електролітом, температурно-контрольовані процеси формування пластин.
Кожен акумулятор проходить тестування ємності.
Детальнi технiчнi характеристики:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EverExceed |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип аккумулятора | OPzV |
| Емкость аккумулятора | 600 А·ч |
| Напряжение | 2 В |
| Наработка | 20 циклов заряда |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Термін експлуатації | 20 років |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 145 мм |
| Высота | 671 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Вес | 50 кг |