

29 708,80 ₴

Наявність на складі: уточнюйте
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: безкоштовно
Поточні акції та знижки: ТАК!
Дізнайся свою ЗНИЖКУ та поточні акції за телефонами та отримайте технічну консультацію: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
| Тип акумулятору, акумуляторної батареї АБ: | OPzV800LA, VRLA |
| Ємність АБ: | 800 AH |
| Напруга: | 2V (Вольт) |
| Термін експлуатації: | 20 років |
| Довжина / Ширина / Висота: | 191мм / 210мм / 666мм |
Гелеві акумулятори серії OPzV з трубчатими пластинами та гелеподібним електролітом клапанно-рекомбінаційного типу, призначений для забезпечення високої надійності та продуктивності.
Батареї розроблено та проведені відповідно до стандартів DIN. Оснащені спеціальною позитивною пластиною, що містить запатентовану формулу активних матеріалів.
За деякими показниками акумулятори серії OPzV перевершують стандарти DIN, маючи термін служби 20 років (при температурі 20 ℃).
Підходять для експлуатації в циклічний режимі в екстремальних умовах.
Застосування:
Переваги:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EverExceed |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип аккумулятора | OPzV |
| Емкость аккумулятора | 800 А·ч |
| Напряжение | 2 В |
| Наработка | 20 циклов заряда |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Термін експлуатації | 20 років |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 191 мм |
| Высота | 671 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Вес | 68 кг |