

36 081 ₴
Отправка с 25 июня 2026
Наявність на складі: уточнюйте
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: безкоштовно
Поточні акції та знижки: ТАК!
Дізнайся свою ЗНИЖКУ та поточні акції за телефонами та отримайте технічну консультацію: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
| Тип акумулятору, акумуляторної батареї АБ: | OPzV1000LA, VRLA |
| Ємність АБ: | 1000 AH |
| Напруга: | 2V (Вольт) |
| Термін експлуатації: | 20 років |
| Довжина / Ширина / Висота: | 233мм / 210мм / 666мм |
Акумуляторні батареї серії OPzV - це герметизовані свинцево-кислотні АКБ з трубчатими позитивними пластинами та гелевим електролітом. Використання трубчастих позитивних пластин забезпечує Високу щільність енергії. Застосування GEL електроліту, загущених силікагелем SiO2, в акумуляторах цієї серії підвищує температурну стабільність і стійкість до глибоких розрядів. Це дозволяє АКБ серії OPzV відновлювати 100% номінальної ємності після тривалого перебування в повністю розрядженому стані. Батареї серії OPzV використовуються в енергетиці, телекомунікації і зв'язку, промисловості, нафтогазової та транспортної галузі.
Потужні та компактні свинцево-кислотні АКБ від виробника EverExceed (герметизовані, що не обслуговуються, з сернокислотним гелеподібним електролітом) серії OPzV - якісне та надійне автономне джерело живлення для застосування в різних сферах.
В таких батареях поєднуються вимоги сучасного ринку з оптимальним дизайном, ретельним вибором компонентів й матеріалів та новітніми технологіями виробництва, які включають в себе: автоматизовану систему герметизації, комп'ютерний контроль заповнення акумуляторів електролітом, температурно-контрольовані процеси формування пластин.
Застосування:
Акумулятори NetPRO: стабільна, надійна енергія для Вас!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | EverExceed |
| Страна производитель | Великобритания |
| Тип аккумулятора | OPzV |
| Емкость аккумулятора | 1000 А·ч |
| Напряжение | 2 В |
| Наработка | 20 циклов заряда |
| Цвет корпуса | Белый |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Минимальная рабочая температура | -40 град. |
| Максимальная рабочая температура | 60 град. |
| Термін експлуатації | 20 років |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 233 мм |
| Высота | 671 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Вес | 82 кг |