Інвертор для сонячних батарей це по суті генератор, який перетворює постійний струм від сонячних панелей на змінний. Ще одна функція інвертора - вирівнювання напруги в мережі: пристрій згладжує просідання та перевантаження мережі, захищаючи електроустаткування від поломок.
Багато хто чув про «зелений тариф». Чи розбиралися що таке «зелений тариф»? Ми коротко розповімо: у нашій країні існує державна програма, що дозволяє власникам сонячних станцій продавати надлишки виробленої енергії у загальну мережу на пільгових умовах. Таким чином, рішення купити мережі інвертор дозволить Вам не тільки заощадити на комунальних платежах, але і отримати невеликий додатковий дохід.
Бажаєте сонячної станції? Потрібен сонячний інвертор? Вам точно до нас!
Ми продаємо інвертора надійних виробників та пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови співпраці.
Переваги українського складу Електрообладання:
Сонячні панелі виробляють постійну напругу 12, 24 або 48 В. Однак домашня електротехніка та прилади працюють від мережі змінного струму 220 В. Завдання інвертора — підняти напругу до потрібних параметрів, а також перетворити постійний (DC) струм на змінний (АС).
Існують також інвертори з активною та реактивною потужністю, однофазні та трифазні, з функцією моніторингу та управління системою, та ін. Остаточний вибір залежить від індивідуальних потреб та характеристик СЕС. Для безпечної роботи перетворювачі комплектуються захистом від вихідного перевантаження, короткого замикання, перегріву та стрибків напруги.
Всі ми пам'ятаємо як у недавньому минулому всі шукали інвертор з чистим, або правильним, або прямим синусом. Зараз пояснимо. Форма вихідного сигналу (той самий синус) – одна з основних характеристик будь-якого інвертора, не лише сонячного.
Для використання у домашній сонячній станції професіонали рекомендують саме інвертори із чистим синусом. Вони дають якісніший сигнал, його параметри вищі, ніж у звичайних лініях електропередач. Такі апарати коштують дорожче і мають більшу вагу та розміри.
Окрім інверторів з чистим синусом є й квазисинусоїдальні інвертори, форма сигналу в них неідеальна. Вона може бути трапецієподібною, прямокутною, трикутною та ін. Такі інвертори більш дешеві, менші за вагою та розміром. Але вони мають і великий недолік - до них не рекомендується підключати побутову техніку.
Вибираючи інвертор, потрібно враховувати такі критерії:
При виборі інвертора для сонячної системи важливо брати до уваги додаткові функції. Це такі як, моніторинг роботи, управління споживанням енергії, віддалене коригування роботи через додаток, наявність WI-FI, Bluethooth та ін.
Якщо Ви шукаєте гібридний сонячний інвертор, просто зателефонуйте нам! Менеджери компанії допоможуть підібрати відповідну модель інвертора.
Ми прагнемо максимально інформувати та допомогати клієнтам зробити правильний та економічно обґрунтований вибір!