Чули про «зелений тариф»? Бажаєте почати будувати сонячну станцію? Бажаєте заробляти, продаючи вироблену електроенергію? Почати варто однозначно із сонячних панелей або як їх іноді називають фотомодулей.
Сонячні батареї мають фотоелектричні ячейки, які перетворять світло на електричний струм. Фотоелектричні осередки складаються з шару напівпровідникового матеріалу. Коли світло потрапляє на ячейку, електрони у напівпровіднику починають рухатись, створюючи електричний струм. Встановлюватися фотобатареї можуть практично скрізь, починаючи з покрівлі та фасаду будівлі та закінчуючи спеціально виділеними територіями.
Ми пропонуємо купити сонячні панелі лише від надійних виробників та пропонуємо нашим клієнтам вигідні умови співпраці.
Переваги українського складу Електрообладання:
Сонячні панелі від магазину УСЕ це гарантія якості та автономності Вашої оселі!
Наші менеджери на зв'язку 24/7, телефонуйте, замовляйте сонячні панелі з доставкою по Україні зараз та отримайте персональну знижку!
Встановлюватися фотобатареї можуть практично скрізь, починаючи з покрівлі та фасаду будівлі та закінчуючи спеціально виділеними територіями.
Усі фотоелектричні модулі складаються із сонячних елементів (СЕ). В основі СЕ – два шари напівпровідника, один шар – негативний, другий – позитивний. Коли на фотоелементи потрапляє сонячне світло відбувається перетікання електронів і безпосередньо виробляється електричний струм. Усі фотоелектричні модулі складаються із сонячних елементів (СЕ). З кожним роком компанії-виробники намагаються збільшити ефективність СЕ. Головним способом підвищення ККД належить перехід більші розміри осередків. Однак тут є кілька нюансів.
Сонячна панельявляє собою багатошаровий бутерброд та складається з:
Кожна панель надійно захищена – зверху є захист від дощу, а також покриття, яке зменшує віддзеркалення сонячних променів. Така герметизація запобігає окисленню внутрішніх елементів. Пластини зазвичай корпусні, в алюмінієвій окантовці. Фотомодулі зв'язуються в масиви послідовним чи паралельним способом.
Панелі бувають трьох видів
Світло сонця це насправді потік фотонів (маленьких частинок). Сонячні батареї ловлять їх і перетворюють на електрони. Основний принцип роботи СЕС - об'єднання робочих потужностей сонячних панелей/елементів.
Існує 3 основні різновиди станцій: автономні, мережеві та гібридні.
До цієї категорії відноситься не лише обладнання для коттеджів та невеликих будиночків, розташованих далеко від ліній електропередач: існують й міні-станції для туристів. Потужність моделей для перенесення – 20-200 Вт, для перевезення в авто – 200-900 Вт.
Автономна станція включає:
Будинок у цьому випадку підключений до централізованої електромережі, тому можна користуватися електроприладами в будь-яку погоду, без обмеження кількості споживаних ват.
Мережева електростанція складається з:
Це найоптимальніший і найфункціональніший варіант сонячної станції. Однак і найдорожчий. У комплект гібридних станцій входять кілька акумуляторів, безпосередньо сонячні панелі та обов'язково гібридний інвертор.
У сонячних панелей, незважаючи на всі плюси, є один мінус-залежність від погоди. Тому сонячні ферми зазвичай встановлюють як альтернативне джерело живлення. Щоб енергія сонця накопичувалася потрібний акумулятор. А для перетворення струму буде потрібно ще й інвертор.
Вибираючи сонячні фотоелектричні елементи, а також компоненти системи, пам'ятайте кілька правил:
Купити сонячну панель та обладнання до неї це важке завдання. Існує безліч нюансів у підборі, тому краще довіритись професіоналам. Не відкладайте свою енергоавтономність на завтра!
На складі УСЕ в наявності великий вибір сонячних панелей, гібридних інверторів, акумуляторів та іншого обладнання для повноцінної роботи сонячної станції!