Кошик
39 відгуків
НовинкиОбрати
Український склад електрообладнання
Фільтри
Ціна
Максимальна потужність, Вт
Струм заряду, А
Наявність
Виробник
Тип акумулятора
Кількість фаз
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0021:00
 • Вівторок
  09:0021:00
 • Середа
  09:0021:00
 • Четвер
  09:0021:00
 • Пʼятниця
  09:0021:00
 • Субота
  10:0017:00
 • Неділя
  10:0017:00
Контакти
+380 (66) 469-68-44
+380 (96) 430-52-05
(Viber, Telegram, WhatsUp)
+380 (44) 334-42-81
Український Склад Електрообладнання УСЕ
Главный офис: 04080, г. Киев, ул. Черноморская, 7, Київ, Україна
use.com.uauseorg@ukr.net
+380 (66) 469-68-44
+380 (96) 430-52-05
+380 (44) 334-42-81

ДБЖ, UPS від 1 до 25кВт в шафу, стійку, трифазні та однофазні

ДБЖ, UPS від 1 до 25кВт в шафу, стійку, трифазні та однофазні

 

 

В сучасному світі комп'ютери - невід'ємна частина нашого життя. Як і будь-який електронний пристрій, комп'ютери потребують надійного джерела живлення, щоб працювати правильно і не втратити дані у разі перепадів або вимкнення електрики. Мешканці Києва, Харкова, Дніпра, Львова. Запоріжжя, Одеси, Львова та інших міст нашої країни відчули проблеми з якістю електропостачання або взагалі його відсутністю.

А у випадку з ПК, у якого немає акумулятора, будь-яка просадка або відключення живлення може завдати шкоди як роботі комп'ютера або даним на ньому. Так, можна щохвилини зберігати дані, а можна купити хороший ДБЖ або просто безперебійник і забезпечити невелику автономність для комп'ютерної техніки.

Хоча чому ми говоримо тільки про комп'ютери, адже ДБЖ також можна використовувати для захисту ІТ-аксесуарів, таких як модеми і маршрутизатори, терміналів торгових точок електроніки (EPoS), систем малого домашнього офісу (SoHo), невеликих файлових серверів потужністю до 1500 ВА ( 1,5 кВА), Нi-Fi та супутникових приймачів та інше електрообладнання.

 

Український Склад Електрообладнання пропонує величезний вибір пристроїв безперебійного живлення для комп'ютерного та іншого обладнання.

Телефонуйте, наші консультанти підберуть потрібне обладнання, оформлять знижку та швидку доставку по Україні!

З точки зору вирішення проблем з електроживленням компактні UPS забезпечують захист від стрибків напруги, просадок, перебоїв у живленні та електричних перешкод, а також від повних збоїв в електромережі. Для комп'ютерної техніки чудово підійдуть UPS від 1 до 25кВт в шафу, стійку, трифазні та однофазні.

ДБЖ від УСЕ компактні, прості в установці та використанні. Кожен UPS має інтегрований акумулятор. Термін служби стандартного АКБ у безперебійнику близько 3-5 років. Але варто пам'ятати, що не у всіх ДБЖ можна замінити акумулятор, при виборі варто звертати на це увагу.

Конструкційний UPS складається з трьох елементів - акумулятор, інвертор і зарядний пристрій, які працюють завдяки схемі керування з мікроконтролером.

 

Давайте розглянемо важливі для вибору ДБЖ опції.

Синусоїда

За типом вихідного сигналу безперебійники можуть бути з модифікованою (апроксимованою) та чистою (прямою, ідеальною) синусоїдами.

 

Модифікована (апроксимована) синусоїда - не згладжує затримки і як результат струм надходить ривками (сходинки на графіку). Ця форма вихідного сигналу підійде для пристроїв, на блоках живлення яких передбачені модулі для випрямлення або перетворення струму. Наприклад, блок живлення ПК перетворять змінний струм на постійний на вході, тому для них форма синусоїди не принципова і можна заощадити, безперебійники з цією формою синусоїди дешевше.

Ідеальна чи “чиста” синусоїда – необхідна умова для безперебійників, які використовують із опалювальним, серверним, кондиціонуючим, телекомунікаційним обладнанням. ДБЖ із цією формою синуса потрібні для техніки, обладнаної електродвигунами або об'ємними індукційними котушками на дроселях.

 

Потужність ДБЖ

За загальними правилами безперебійник повинен бути на 20-30% потужнішим, ніж вся техніка, що підключається до нього. Обираючи ДБЖ для комп'ютера, потрібно насамперед орієнтуватися на характеристики блоків живлення ПК. Також до нього потрібно додати сумарну потужність всіх пристроїв, що підключаються до нього, таких як принтер, сканер, МФУ, акустична система та ін.

Є два варіанти обліку потужності: номінальний (у Ваттах) та Вольт-Амперний (у ВА). Якщо виробник не вказує потужність у Ваттах, можна її розхищати за формулою: S (Вт) ~ 60% P (ВА).

 

Ємність АКБ для безперебійника

Формула для розрахунку ємності виглядає приблизно так: E = (P * T) / (V * K), де

E   необхідна ємність;

P   сумарна потужність всіх девайсів, що підключаються;

час, на який ви хочете забезпечити автономність у годинах;

V – напруга, яка здатна видавати акумулятор у Вольтах;

К – коефіцієнт корисної ємності джерела безперебійного живлення. Враховує зменшення напруги при зниженні заряду. Найчастіше він дорівнює одиниці.

Вищевказана формула підійде для будь-якої техніки, що працює в мережі безперервно мінімум 10 годин на добу. Як ми писали вище, до отриманої за формулою цифри рекомендуємо додати 20-30%.

При доборі ДБЖ варто звертати увагу на додаткові можливості:

 • керування. Підбирайте пристрій безперебійного живлення так, щоб керувати вам було просто та зрозуміло. Є ДБЖ з екраном та меню. Якщо UPS ви плануєте підключати до ПК, відмінним бонусом буде наявність програмного забезпечення.
 • змінна акумуляторна батарея. ДБЖ зі змінними батареями дорожче, але в довгостроковій перспективі, ви зможете заощадити на покупці нового пристрою. На ринку зараз є і безперебійники з функцією так званої гарячої заміни АКБ, тобто без відключення без відключення пристроїв від ДБЖ (такі прилади актуальні наприклад для систем безпеки або відеоспостереження).
 • можливість підключення до генератора. Якщо ДБЖ вам необхідний для серверів вибирайте прилади, які можна підключити до генератора.
 • наявність “холодного старту”. Це функція увімкнення пристрою за рахунок акумулятора UPS. Ця функція допоможе коректно закінчити роботу комп'ютерної техніки у разі зникнення живлення.

 

Виходячи з середньої потужності 250 ВА для невеликого ПК або 300 Вт для сервера, орієнтовні цифри для вибору ДБЖ:

Потужність ДБЖ, ВА Кількість можливих підключених ПК Кількість можливих підключених серверів
250  1 -
500  2 1
750 -
1000  2
1250  5 -
1500 6 3

 

Окрім комп'ютерного обладнання газузі застосування ДБЖ:

Побутова, офісна, комерційна електротехніка, прилади, устаткування:

стабілізує напругу побутового, комерційного, офісного електричного обладнання, електроприладів та пристроїв, електротехніки. ДБЖ UPS On-line зберігає працездатность при перепаді чи зникненні напруги: лазерних принтерів, телефонної чи селекторної станції, Wi-Fi роутерів, передавачів сигналів, систем Розумний Дім, Розумний Будинок (рос.), контролерів чи електрообладнання управління твердопаливних котлів, електричних бойлерів, конвекторів, керамічних обігрівачів, теплої підлоги, підлоги, кондиціонерів, витяжкок, вентиляторів, насосних станцій, насосів, пральних та посудомийних машин, холодильників, морозільних камер, ДОК станцій, телевізорів, музичних центрів, колонки, системи звуку, плазми, приладу освітлення, ламп, люстр, світильників, вуличних чи сенсорних ліхтарів, відеокамер, електричних замків, ролетів, пилосмоків, сушарок, хлібопічок, кухонних комбайнів, кавоварок, кавових машин, електрочайників, соковижималок, мікрохвильових ї печей гриль, міксерів, м'яка ясорубок, тостерів, касових апаратів, солярію, відеобордіу, TV-борду, механізму розсувних електричних дверей та жалюзей

Промислова та будівельна електротехніка й електроінструмент, КВП і А, верстати, електричні машини:

ДБЖ призначений для підтримки стабільної напруги точильних, шліфувальних, деревообробних станків, електродрелі, електроперфоратору, електрозмішувача, електровикрутки, краскопультів, електричного лобзика, болгарки, мийної та прибиральної машини чи станції, електрошуруповерта, шліфмашин, віброшліфмашин, перфораторів, лобзиків, будівельного міксера, паяльника, пістолета клеєвого, електро ножиць, краско пульта, фарбо розпилювача, степплера, електрогайковерта, відбійних молотків, полірувальних машин.

Медичне, діагностичне лабораторне, ультразвукове, реанімаційне устаткування, прилади:

ДБЖ встановлюється для безперебійного живлення апаратів УЗІ, хроматографів, медичних ліхтарів, ламп, кардіографів, томографів, легеневих відсосувачів, електрохірургічних апаратів, приладів автомобілю швидкої допомоги, колькоскопів, інкубаторів для новонароджених, стоматологічних установок, велотренажерів, бігових доріжок

Сільськогосподарське електрообладнання та електричні машини:

UPS забезпечує стабільну роботу електричних тримерів, садових кущорізів, електричних обприскувачів, розмільчувачів, системи зрошення, протруювачів насіння, систем контролю висіву, дощувальних машин, зерносушарок, мийок для овочів, фруктів, автоматичних наповнювачів контейнерів, пакувальних й сортувальних машин, фото сепараторів, косарок-плющилок, омивачів рулонів та тюків, доїльних апаратів, кормозмішувачів, охолоджувачів молока, змішувачів-кормороздавачів, валільно-пакетувальних машин, електричних подрібнювачів деревини, електропилки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner