844 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Акумулятор тяговий гелевий 4.5AH, 6V AGM GEL VRLA AINO MICRO

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
Чи беремо участь в тендерах: ТАК!
Дізнайся свою ЗНИЖКУ та поточні акції за телефонами та отримайте технічну консультацію: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
Мiнiмальний заказ - вiд 6 штук!!!
| Тип акумулятору, акумуляторної батареї АБ: | AGM GEL |
| Ємність АБ: | 4.5 AH |
| Напруга: | 6V (Вольт) |
| Термін експлуатації: | 8 років |
| Довжина / Ширина / Висота: | 70мм / 47мм / 102мм |
Галузі застосування:
Конструкція даних Micro AGM Gel АКБ увібрали в себе останні технологічні досягнення, зробивши ці акумулятори здатними витримувати перезаряд, глибокий розряд, вібрації та удари і, в кінцевому підсумку є ідеальними для різноманітного застосувань!
Особливостi:
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 102 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | EverExceed |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Номінальна робоча напруга | 6 В |
| Тип тягового акумулятора | Намазний |