759,60 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.
Акумулятор CS6-4.5 NetPRO VRLA AGM

Мiнiмальнbй заказ - вiд 6 штук!!!
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
Чи беремо участь в тендерах: ТАК!
Дізнайся свою ЗНИЖКУ та поточні акції за телефонами та отримайте технічну консультацію: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
|
|
|
Акумуляторна батарея NetPRO CS6-4.5
АКБ серії NetPRO призначені для стабільної віддачі великої місткості при повторних глибоких циклах заряду-розряду.
Батареї NetPRO Deep Cycle AGM мають потовщені пластини з особливим хімічним складом активного матеріалу, що забезпечує збільшений на 30% в порівнянні зі стандартними показниками циклічний ресурс та 6-річний термін служби в буферному режимі.
Застосування АКБ NetPRO CS:
Акумулятори не обслуговуються протягом усього терміну служби!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 101 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | INVT Power |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Номінальна робоча напруга | 6 В |
| Тип тягового акумулятора | Намазний |