422 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
Чи беремо участь в тендерах: ТАК!
Дізнайся свою ЗНИЖКУ та поточні акції за телефонами та отримайте технічну консультацію: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
Мiнiмальний заказ - вiд 6 штук!!!
| Наявність на складі: | Так |
| Місцезнаходження складу: | м. Київ |
| Доставка по Україні: | не врахована в ціні |
| Доставка по Києву: | 75 грн. |
| Поточні акції та знижки: |
ТАК! |
Телефонуйте за номерами вказаними на сайті й отримайте додаткову знижку до існуючої!!
|
GEL (VRLA) | |
|
4.5 AH | |
| Напруга: | 6V (Вольт) | |
| Термін експлуатації: | 8 років | |
| Довжина / Ширина / Висота: | 70мм / 47мм / 102мм |
Сфера застосування.
Акумулятори серії MICRO GEL VRLA створені для тривалої роботи та високої віддачі в наступних
додатках:
· Фотовольтаїка
· Вітрогенерація
· Резервне електроживлення
· Телекомунікація
· Охоронні системи
· Медичне обладнання
· Портативні інструменти
· Побутова електроніка
Якість класу Premium
Виробничі процеси забезпечення якості АКБ серії MICRO GEL VRLA включають останні досягнення галузі цього класу акумуляторів, що робить їх ідеальними для широких сфер застосування!
· Допустимий температурний діапазон: від -40°C до +70°C
· Оптимальний температурний діапазон: від +20°C до + 32°C
· Зберігання в зарядженому стані: 24 місяці при Т = 20°C
· При підвищенні Т на кожні 9°C час зберігання скорочується в два рази
Преміальна якість для надійного енергопостачання!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 102 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | EverExceed |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Ємність акумулятору | 4.5 А. г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Номінальна робоча напруга | 6 В |
| Тип тягового акумулятора | Намазний |