548,60 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
Чи беремо участь в тендерах: ТАК!
Дізнайся свою ЗНИЖКУ та поточні акції за телефонами та отримайте технічну консультацію: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
Мiнiмальний заказ - вiд 6 штук!!!
| Наявність на складі: | Так |
| Місцезнаходження складу: | м. Київ |
| Доставка по Україні: | не врахована в ціні |
| Доставка по Києву: | 75 грн. |
| Поточні акції та знижки: |
ТАК! |
Телефонуйте за номерами вказаними на сайті й отримайте додаткову знижку до існуючої!!
|
GEL (VRLA) | |
|
7.5 AH | |
| Напруга: | 6V (Вольт) | |
| Термін експлуатації: | 8 років | |
| Довжина / Ширина / Висота: | 151мм / 34мм / 94мм |
Галузі застосування:
• Воєнна промисловість.
• Медицина.
• Побутовий електротранспорт.
• Живлення побутових приладів, пристроїв.
• Переносні інструменти.
• Сільське господарство.
Гелеві акумулятори малої місткості - серія Micro Gel Range
Акумулятори EverExceed серії Micro Gel Range - це найкраще рішення для циклічних призначень, де необхідна невелика ємність батареї.
Ресурс роботи у гелевих акумуляторів Micro Gel - більше 500 циклів глибокого 100% розряду, що значно перевищує аналогічні показники AGM-батарей. В буферному режимі дані АКБ також мають непоганий показник терміну служби - до 8 років при температурі навколишнього середовища +25°С, тобто, що особливо важливо, акумулятори серії Micro Gel розраховані на роботу при підвищених температурах. Ну й природно, всіма улюблені особливості гелевих батарей - можливість експлуатації абсолютно в будь-яких положеннях, стійкість до ударів та вібрацій - також притаманні й нашим АКБ серії Micro Gel Range.
Premium якість за доступною цiною!
Виробничі процеси забезпечення якості батарей серії MICRO GEL VRLA включають останні досягнення галузі цього класу акумуляторів, що робить їх ідеальними для широких сфер застосування.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 94 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | EverExceed |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Ємність акумулятору | 7.5 А. г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Номінальна робоча напруга | 6 В |
| Тип тягового акумулятора | Намазний |