1 477 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
Чи беремо участь в тендерах: ТАК!
Дізнайся свою ЗНИЖКУ та поточні акції за телефонами та отримайте технічну консультацію: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
Мiнiмальний заказ - вiд 6 штук!!!
| Наявність на складі: | Так |
| Місцезнаходження складу: | м. Київ |
| Доставка по Україні: | не врахована в ціні |
| Доставка по Києву: | 75 грн. |
| Поточні акції та знижки: |
ТАК! |
Телефонуйте за номерами вказаними на сайті й отримайте додаткову знижку до існуючої!!
|
GEL (VRLA) | |
|
15 AH | |
| Напруга: | 6V (Вольт) | |
| Термін експлуатації: | 8 років | |
| Довжина / Ширина / Висота: | 108мм / 72мм / 140мм |
Основні технічні дані:
· Сплав пластин - свинець-кальцій-олово
· Пластини - плоскі намазні
· Матеріал корпусу - термостійкий пластик ABS (опційно: не поширюючий горіння пластик V-0)
· Полюсні термінали - ножового типу No.187 & 250 або мідна вставка
· Електроліт - зв'язаний в сепараторі розчин сірчаної кислоти щільністю 1.30кг/л
· Напруга зарядки - буферної - 2.25-2.30В/ел; циклічної - 2.40В/ел. (при Т = 20˚C)
· Клапани – самоущільнюючi
Акумуляторнi батареї EverExceed серії Micro Gel Range - це найкраще рішення для циклічних призначень, де потрiбна невелика ємність батареї. Ресурс роботи у гелевих акумуляторів Micro Gel - більше 500 циклів глибокого 100% розряду, що значно перевищує аналогічні показники AGM-батарей.
В буферному режимі дані АКБ також мають непоганий показник терміну служби - до 8 років.
Відсутність транспортних обмежень:
· Наземний транспорт: класифікуються згідно DOT-CFR Title 49 parts 171-189 як безпечні.
· Водний транспорт: класифікуються згідно IMDG додаток 27 як безпечні.
· Повітряний транспорт: безпечні згідно IATA / ICAO, спеціальну постанову A67.
Застосовується у таких галузях:
· Фотовольтаїка
· Вітрогенерація
· Резервне електроживлення
· Телекомунікація
· Охоронні системи
· Медичне обладнання
· Портативні інструменти
· Побутова електроніка
Преміальне якість та доступна ціна для надійного енергопостачання!
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 140 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Довжина | 108 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | EverExceed |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Ємність акумулятору | 15 А. г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Номінальна робоча напруга | 6 В |
| Тип тягового акумулятора | Намазний |