1 055 ₴
Мінімальне замовлення — 10 шт.

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
Чи беремо участь в тендерах: ТАК!
Дізнайся свою ЗНИЖКУ та поточні акції за телефонами та отримайте технічну консультацію: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
Мiнiмальний заказ - вiд 6 штук!!!
| Наявність на складі: | Так |
| Місцезнаходження складу: | м. Київ |
| Доставка по Україні: | не врахована в ціні |
| Доставка по Києву: | 75 грн. |
| Поточні акції та знижки: |
ТАК! |
Телефонуйте за номерами вказаними на сайті й отримайте додаткову знижку до існуючої!!
|
GEL (VRLA) | |
|
12 AH | |
| Напруга: | 6V (Вольт) | |
| Термін експлуатації: | 8 років | |
| Довжина / Ширина / Висота: | 151мм / 50мм / 94мм |
Конструкцiя.
Решiтки позитивних та негативних пластин відлили з сплаву свинцю, кальцію та олова для
зниження корозії. Застосовуються активні матеріали високої чистоти (99.9999%).
Матеріали та комплектуючі для батарей виробляються з використанням новітніх світових технологій та поставляються провідними виробниками в цій області.
Базовий матеріал сепаратора – мікропористої дюропластик - підвищує стійкість до високих температур та механічну міцність, забезпечуючи тим самим захист від вібрацій та механічних ударів. Це дозволяє експлуатувати акумулятори навіть в самих «важких» умовах.
Призначення сепаратора - підтримка постійної відстані між позитивними та негативними пластинами.
Тим самим усувається можливість короткого замикання, а активний матеріал повністю вступає в реакцію з електролітом.
Пориста ж структура сепаратора забезпечує безперешкодне заповнення елементів батарей гелевим електролітом.
Застосування:
MICRO GEL - якiснi свинцево-кислотні акумулятори EverExceed з гелеподібним
електролітом клапанно-рекомбінаційного типу призначені для забезпечення підвищеної
продуктивності в умовах глибоких циклів заряду/розряду, стійкі до вібраційі та ударів.
АКБ компактні, займають мало місця, забезпечуючи при цьому повну силу та надійну роботу.
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 94 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Основні атрибути | |
| Виробник | EverExceed |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Ємність акумулятору | 12 А. г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Великобританія |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Номінальна робоча напруга | 6 В |
| Тип тягового акумулятора | Намазний |