3 850 ₴
Сонячна панель 32V, 285W, ALM-285M-120, 285 Вт, для сонячних електростанцій СЕС, комплектів резервного живлення з гібридним інвертором та акумуляторами AGM, GEL, LiFEPO4, так і сонячних станціях під зелений тариф з мережевими інверторами для генерації електроенергії, сонячні батареї мають високий рівень захисту та генерують при сонячних днях електроенергії.
Сонячний фотомодуль монтують на участку, ділянці, городі, фермі, теплиці, в будь-якому місці, для приватного будинку, котеджу, та можна не боятися сильного вітру або ж дощу, морозу чи снігу. Ціна на сонячні панелі також варіюється, в залежності від характеристик фотомодулів
Бажаєте купити сонячну панель 32V, 285W, ALM-285M-120, 285 Вт, під готовий і вже встановлений комплект живлення - надсилайте нам характеристики вашого гібридного і ми підберемо варіанти фотомодулів відповідно до вашого обладнання
c="https://images.ua.prom.st/3672476723_w640_h2048_solnechnaja_panel_batarej__ogo_doma_dlja_rybalki.jpg?fresh=1&PIMAGE_ID=3672476723" style="width:350px;height:347px">
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
| Тип: | Сонячна батарея/панель |
| Потужнiсть при Е = 1000 / m2 Вт: | 285 Вт |
| Розмiри, мм: | 1665×992×35 мм |
Детальнi характеристики товару - Сонячна панель ALM-285M-120:
Фотоелектричні модулі Altek зроблені з використанням строго регламентованих виробничих стандартів та новітніх технологій!
Особливостi:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Тип панелі | Полікристалічна |
| Напруга | 32.33 В |
| Потужність | 285 Вт |
| Струм короткого замикання | 9.56 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| ККД, не менше | 17.08 % |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1665 мм |
| Ширина | 992 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 18.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18.8 кг |