5 200 ₴
Відправка з 04 травня 2026Сонячна панель 600 W, BS-600M-120, 600 Вт, 34 В, Вольт, V для сонячної станції, використовують в сонячних електростанціях для генерації електроенергії, мають високий рівень захисту і генерують при сонячних днях 600 W електроенергії. Сонячний фотомодуль монтують на ділянці, ділянці, городі, фермі, теплиці, в будь-якому місці, для приватного будинку, котеджу, і не бояться сильного вітру або дощу, морозу або снігу.
Купити сонячну панель можна з післяплатою на Новій пошті, або ж передоплатою на рахунок компанії Український Склад Електрообладнання. Якщо Ви бажаєте докупити 1-2 панелі до вашої існуючої автономної сонячної станції - ми підберемо необхідну модель фотомодуля.
Купити під ключ електростанцію на сонячних батареях - телефонуйте для консультації та прорахунку ціни на СЕС, адже гібридні сонячні електростанції розраховуються залежно від потреб клієнтів та їх фінансової спроможності.
ong>Продаж від 8 шт, по попередній оплаті на рахунок компанії. При відправці Новою поштою. В м.Київ та м.Дніпропетровськ можливий самовивіз за попередньою домовленістю.

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
| Тип: | Сонячна батарея/панель | ||||||||
| Потужнiсть при Е = 1000 / m2 Вт: | 600Вт | ||||||||
| Розмiри, мм: |
|
Детальнi характеристики товару - Сонячна панель BS-600M-120:
Висока ефективність перетворення модулів до 21,38% за рахунок використання інноваційної конструкції HALF CELL.
Висока ефективність при низькому освітленні. Сонячні елементи N-типу мають високу ефективність протидії PID-деградації в порівнянні зі звичайними модулями із сонячними елементами P-типу.
Гарантована механічна стійкість до серйозних погодних умов. Вітрове навантаження 2400 Па, снігове навантаження 5400 Па.
Застосування: незалежні системи (домашні господарства, джерела живлення для віддалених районів, віддалені системи) та фотоелектричні станції, підключені до мережі (житлові, комерційні, промислові системи електропостачання).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | British Solar |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Напруга | 34.7 В |
| Потужність | 600 Вт |
| Струм короткого замикання | 18.45 А |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| ККД, не менше | 21.2 % |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2172 мм |
| Ширина | 1303 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вага | 31 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 31 кг |