
4 000 ₴
Ritar RTSW-600 це онлайн джерело безперебійного живлення, яке забезпечить резервне живлення для котла або іншої техніки з індуктивним навантаженням загальною потужністю не більше 360 Вт. Лінійно-інтерактивна технологія побудови вихідного електроживлення не тільки забезпечує резервну роботу від зовнішнього акумулятора 12 V, а й виконує функції стабілізатора - стабілізація вхідної напруги в діапазоні від 160 до 275 V.
У безперебійнику також є автоматичний зарядний пристрій, який може заряджати акумуляторні батареї від 20 AH до 100 AH.
Похибка вихідної напруги приладу – 5%, що гарантує безпеку плати управління котла.
Широкий діапазон вхідної напруги вбудованого стабілізатора забезпечує надійну роботу опалювальної техніки. Безперебійник Рітар має функцію холодного старту та правильну синусоїду на виході. При відключенні електропостачання або зниженні напруги в мережі автоматичне перемикання живлення від АКБ відбувається зі швидкістю 6 мс.
Дізнайся свою ЗНИЖКУ та поточні акції за телефонами та отримайте технічну консультацію: +380 (66) 469-68-44+380, +380 (96) 430 52 05, +380 (98) 344-66-29
| Потужність, Вт, VA | 360 / 600 |
| Коефіцієнт потужності | 0,6 |
| Тип вихідного сигналу | правильна синусоїда |
| Вхідна напруга, В, V, Volt |
220V: 175 ~ 275V AC |
| Вихідна напруга, В, V, Volt | 220V: 220V AC ± 10% |
| Вихідна напруга під час роботи від батареї, В, V, Volt |
220V AC ± 5% |
| Час перемикання, мс, ms |
2 ≤ 6 |
| Ток заряду, А | 6 |
|
Стабілізація (AVR) |
3 рівня (мікропроцесорне керування, шаг 22,5V) |
| Нижні пороги перемикань, В, V, Volt |
175V ± 5V AC |
| Верхні пороги перемикань, В, V, Volt |
275V ± 5V AC |
| Частота, Гц, Hz | 50 / 60 |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Аварійне відключення (захист від перевантаження) |
Так |
| Захист від повного розряду батареї | Так |
| Холодний старт | Так |
| Наскрізний нуль | Так |
| RS-232 інтерфейс | Так |
| USB інтерфейс | Ні |
| Захист ліній зв'язку | Ні |
| Увімкнення/вимкнення звукової індикації |
Так |
| Тип індикації | Світлодіоди |
| Наружна батарея, В, V, Volt | 12 |
| Рекомендуєма ємність батареї, Ач, Ah, AH |
20 – 65 |
| Тип запобіжника | вставка плавка |
| Розетка Schuko | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Рабоча температура,°С | 0 – 45 |
| Довжина / Ширина / Висота, мм | 160 х 108 х 330 |
| Вага, кг | 3,5 |
| Вага брутто, кг | 4.275 |
Джерело безперебійного, гарантованого, резервного живлення, ДБЖ RTSW-600 LED, 360 Вт встановлюється для резервування на час відключень світла, перепадів напруги, та дає можливість безперебійного живлення на момент увімкнення генератора. Втрата живлення призведе до зупинки технологічного процесу, втрати даних, аварійного стану обладнання
ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ
Офіси, Банк, бізнес з великою кількістю комп'ютерів: сервери, робочі станції, маршрутизатори, комутатори, системи відеоконференцій, мережеве сховище (NAS), офісні комп’ютери, монітори, системи контролю доступу, відеоспостереження (NVR, DVR), POS-термінали, касові апарати, банкомати, системи пожежної сигналізації, електричні щити управління, системи моніторингу енергоспоживання, прилади обліку, контролери дизель-генераторів, системи компенсації реактивної потужності, акумуляторні шафи, комп’ютери технологів, сервери ERP/MES систем, принтери етикеток, сканери штрихкодів, системи контролю персоналу, доступу, відеонагляд
Промисловість, виробництво, заводи, фабрики: контролери, системи автоматизації, промислові комп’ютери, лінії з ЧПУ, системи керування приводами, вимірювальне обладнання, контролери температури й тиску, лабораторні прилади, компресори з електронним управлінням, системи охолодження технологічних процесів, контролери PLC (Siemens, Schneider, Omron), модулі вводу/виводу, панелі HMI, операторські станції, промислові комп’ютери, сервери SCADA, маршрутизатори промислових мереж, комутатори Ethernet, системи збору даних, контролери частотних перетворювачів, панелі управління лініями, станки з ЧПУ, приводні системи, конвеєри, підйомні механізми, пресове обладнання, пакувальні автомати, системи розливу, дозатори, лінії сортування, дозувальні установки, датчики температури, тиску, вологості, вагові системи, лабораторні аналізатори, спектрометри, калібратори, тестові установки, вимірювальні стенди, газоаналізатор, системи кондиціонування технологічних приміщень, вентиляційні установки з електронним керуванням, витяжні системи, системи пожежогасіння, сигналізації, аварійного освітлення, відеоспостереження
Медицина, лікарні, поліклініки, ЦРЛ: медичні монітори, апарати ШВЛ, інкубатори, електрокардіографи, апарати УЗД, томографи (КТ, МРТ), лабораторне обладнання, системи діагностики, холодильники для вакцин, сервери медичних даних, системи обліку пацієнтів
Приватні будинки, дачі, квартири : газові, твердотопливні, твердопаливні котли з електронним управлінням, з автоматикою, циркуляційні насоси, системи «розумний дім», відеоспостереження, системи безпеки, маршрутизатори, телевізори, модеми, охоронні пульти
Банки, ломбарди, кредитні спілки, фанансові установи: серверні, платіжні термінали, банкомати, касові центри, мережеві сховища, системи електронного документообігу, системи безпеки, охоронні пульти, відеоархіви
Енергетика: системи АСУ ТП, контролери підстанцій, системи обліку енергії, релейний захист, SCADA-сервери, датчики тиску/струму, системи аварійного оповіщення, станційні комп’ютери, контролери релейного захисту та автоматики, системи АСУ ТП, вимірювальні прилади струму і напруги, сервери SCADA, операторські панелі, системи телемеханіки, маршрутизатори, комутатори, модеми зв’язку, аварійне освітлення, системи відеоспостереження, сигналізація, системи контролю доступу
Вітрова енергетика, електричні станції, СЕС, ТЕС - системи керування турбінами, генераторами та інверторами, шафи автоматики пуску і зупинки агрегатів, контролери синхронізації генераторів, електронні системи моніторингу температури, тиску та обертів, системи мастила, охолодження, вентиляції, системи пожежогасіння, SCADA-сервери, системи зв’язку, сервери моніторингу, пульти чергового персоналу, електрощити керування, прилади обліку електроенергії, контролери компенсації реактивної потужності, контролери дизель-генераторів, системи моніторингу енергоспоживання, шафи релейного захисту, контролери АВР, системи аварійного оповіщення, диспетчерські сервери, промислові маршрутизатори
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Кількість вихідних розеток | 1 шт. |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Індикація | Звукова/Світлова/Вібро |
| Додатковий акумулятор | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Нижні пороги перемикань | 275V ± 5V AC |
| Верхні пороги перемикань | 275V ± 5V AC |
| Стабілізація (AVR) | 3 рівні (мікропроцесорне управління, крок 22,5V) |
| Рекомендована ємність батареї | 20-65 Аh |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Струм заряду | 6 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Мінімальна вхідна напруга | 175 В |
| Максимальна вхідна напруга | 275 В |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Максимальна потужність | 360 Вт |
| Коефіцієнт потужності | 0.6 |
| Час перемикання | 6 мс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 108 мм |
| Висота | 330 мм |
| Захист | |
| Тип запобіжника | Плавкий |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип корпусу | Герметично закритий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |