



25 000 ₴
Сонячна станція, зарядна станція, інвертор для сонячних панелей, інвертор з потужністю 1000 Вт, 1 кВт, W, алгоритм MPPT для сонячних систем, інвертор Must 1280 Вт ч ємність, літій-іонний акумулятор, lifepo4, ефективний інвертор для автономних систем, мережеві та автономні інвертори Must, інвертор із вхідною напругою до 60 В, сонячний інвертор зі струмом до 25 А, енергоефективний інвертор для сонячної енергії, купити інвертор Must в Україні, зарядна станція з 2 розетками
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Самовивіз зі складу або доставка Новою поштою, можливий накладений платіж
Поточні акції та знижки: ТАК! Чи беремо ми участь у тендерах: ТАК

| Потужність | 1000 Вт |
| Ємність | 1280 Вт ч |
| МРРТ | Є |
| Вхідна напруга | До 60 В при струмі до 25 А |
| Для систем | Підходить для мережевих і автономних систем |
Портативна сонячна станція потужністю 1 кВт (1000 Вт) - це універсальне рішення для автономного енергопостачання. Оснащена ємністю акумулятора 1280 Вт⋅год і вбудованим інвертором, що дає змогу під'єднувати сонячні панелі та використовувати станцію для різних пристроїв. Компактний і мобільний дизайн робить її ідеальною для кемпінгу, заміського відпочинку, резервного живлення будинку або роботи у віддалених місцях. Станція забезпечує стабільне електропостачання побутової техніки, електроінструментів і гаджетів, підтримуючи екологічно чисту енергію. Простота під'єднання і висока ефективність роблять її незамінним помічником у будь-яких умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Must |
| Ємність акумулятору | 1280 мА/год |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Вхідна напруга | 60 В |
| Вихідний струм | 25 мА |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість розеток | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зарядна станція |