
18 000 ₴
Де купити безперебіники, ціна актуальна в грн, джерела безперебійного живлення 1,8кВт, 1800Вт, або потрібпно купити UPS 2000 VA - звертайтеся за контактами в шапці сайту, пишіть в Viber, Telegram та ми підберемо вам варіанти безперебійного живлення для резервування!
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!


Технічні характеристики:
| Тип ДБЖ: | On-Line |
| Кількість фаз (вхід/вихід): | 1/1 |
| Вхідна частота, Гц: | 40 – 70 |
| Вхідна напруга, В: | 140 – 285 |
| Вихідна напруга, В: | 220/230/240 |
| Точність вихідної напруги, %: | ±1 |
| Вихідна потужність, Вт: | 1800 |
| Індикація: | LCD (дисплей) |
| У разі перевантаження 105~130%: | вимкнення через 30 сек |
| Час роботи з навантаженням 100%: | 4 хв |
| Час роботи з навантаженням 50%: | 10 хв |
| Акумуляторні батареї: | 12В 7.5 Аг x 6 шт |
| Можливість під'єднання зовнішніх АКБ: | Ні |
| Струм заряду внутрішніх батарей (А): | 1 (макс.) |
| Тип запобіжника: | термічний |
| Кількість розеток Schuko: | 4 шт |
| Інтерфейси: | RS-232, SNMP, USB |
| Тип установки: | напольный |
| Розмір пристрою (Д*Ш*В), мм: | 395*190*320 |
| Вага: | 21 кг |
Джерело безперебійного живлення онлайн з внутрішніми акумуляторами, 1,8 кВт, 1800 Вт, 2000 VA, 6 вбудованих батарей 12В 7.5 Ач, застосовується для захисту та резервного живлення чутливого обладнання. Використовується в серверних, дата-центрах, офісах, медичних установах, телекомунікаційних вузлах, системах відеоспостереження та безпеки. Підходить для забезпечення безперебійного живлення комп'ютерів, робочих станцій, торгових терміналів, банкоматів, систем управління та лабораторного обладнання. Завдяки вбудованим акумуляторам забезпечує миттєве перемикання на автономне живлення при збоях у мережі, запобігаючи втраті даних і пошкодженню техніки.
Джерело безперебійного, гарантованого, резервного живлення, ДБЖ 2000VA, 1,8кВт, 1800Вт, 2000ВА, 72 V, В встановлюється для резервування на час відключень світла, перепадів напруги, та дає можливість безперебійного живлення на момент увімкнення генератора. Втрата живлення призведе до зупинки технологічного процесу, втрати даних, аварійного стану обладнання
ГАЛУЗІ ЗАСТОСУВАННЯ
Офіси, Банк, бізнес з великою кількістю комп'ютерів: сервери, робочі станції, маршрутизатори, комутатори, системи відеоконференцій, мережеве сховище (NAS), офісні комп’ютери, монітори, системи контролю доступу, відеоспостереження (NVR, DVR), POS-термінали, касові апарати, банкомати, системи пожежної сигналізації, електричні щити управління, системи моніторингу енергоспоживання, прилади обліку, контролери дизель-генераторів, системи компенсації реактивної потужності, акумуляторні шафи, комп’ютери технологів, сервери ERP/MES систем, принтери етикеток, сканери штрихкодів, системи контролю персоналу, доступу, відеонагляд
Промисловість, виробництво, заводи, фабрики: контролери, системи автоматизації, промислові комп’ютери, лінії з ЧПУ, системи керування приводами, вимірювальне обладнання, контролери температури й тиску, лабораторні прилади, компресори з електронним управлінням, системи охолодження технологічних процесів, контролери PLC (Siemens, Schneider, Omron), модулі вводу/виводу, панелі HMI, операторські станції, промислові комп’ютери, сервери SCADA, маршрутизатори промислових мереж, комутатори Ethernet, системи збору даних, контролери частотних перетворювачів, панелі управління лініями, станки з ЧПУ, приводні системи, конвеєри, підйомні механізми, пресове обладнання, пакувальні автомати, системи розливу, дозатори, лінії сортування, дозувальні установки, датчики температури, тиску, вологості, вагові системи, лабораторні аналізатори, спектрометри, калібратори, тестові установки, вимірювальні стенди, газоаналізатор, системи кондиціонування технологічних приміщень, вентиляційні установки з електронним керуванням, витяжні системи, системи пожежогасіння, сигналізації, аварійного освітлення, відеоспостереження
Медицина, лікарні, поліклініки, ЦРЛ: медичні монітори, апарати ШВЛ, інкубатори, електрокардіографи, апарати УЗД, томографи (КТ, МРТ), лабораторне обладнання, системи діагностики, холодильники для вакцин, сервери медичних даних, системи обліку пацієнтів
Приватні будинки, дачі, квартири : газові, твердотопливні, твердопаливні котли з електронним управлінням, з автоматикою, циркуляційні насоси, системи «розумний дім», відеоспостереження, системи безпеки, маршрутизатори, телевізори, модеми, охоронні пульти
Банки, ломбарди, кредитні спілки, фанансові установи: серверні, платіжні термінали, банкомати, касові центри, мережеві сховища, системи електронного документообігу, системи безпеки, охоронні пульти, відеоархіви
Енергетика: системи АСУ ТП, контролери підстанцій, системи обліку енергії, релейний захист, SCADA-сервери, датчики тиску/струму, системи аварійного оповіщення, станційні комп’ютери, контролери релейного захисту та автоматики, системи АСУ ТП, вимірювальні прилади струму і напруги, сервери SCADA, операторські панелі, системи телемеханіки, маршрутизатори, комутатори, модеми зв’язку, аварійне освітлення, системи відеоспостереження, сигналізація, системи контролю доступу
Вітрова енергетика, електричні станції, СЕС, ТЕС - системи керування турбінами, генераторами та інверторами, шафи автоматики пуску і зупинки агрегатів, контролери синхронізації генераторів, електронні системи моніторингу температури, тиску та обертів, системи мастила, охолодження, вентиляції, системи пожежогасіння, SCADA-сервери, системи зв’язку, сервери моніторингу, пульти чергового персоналу, електрощити керування, прилади обліку електроенергії, контролери компенсації реактивної потужності, контролери дизель-генераторів, системи моніторингу енергоспоживання, шафи релейного захисту, контролери АВР, системи аварійного оповіщення, диспетчерські сервери, промислові маршрутизатори
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Кількість вхідних розеток | 4 шт. |
| Індикація | Цифрова |
| Інтерфейс для підключення зовнішніх пристроїв | RS232, USB |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Smart ONline |
| Струм заряду | 1 А |
| Частота струму | 70 Гц |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Вихідна потужність | 1800 Вт |
| Напруга акумулятору | 12 В |