5 700 ₴
Сонячна батарея 595W, 595Вт, 43V, Вольт, монокристалічна, двостороння, фотоелемент, монтаж на ділянці, ділянці, городі, фермі, теплиці, 12 років гарантії, для будівництва дахової, наземної, сонячної станції, електростанції, підключення до гібридного, мережевого, автономного інвертора, в наявності сонячні панелі, сонячна батарея, в будь-якому місці, для приватного будинку, котеджу, і не бояться сильного вітру або дощу, морозу або снігу. Сонячний фотомодуль монтують на ділянці, ділянці, городі, фермі, теплиці, в будь-якому місці, для приватного будинку, котеджу, і не бояться сильного вітру або дощу, морозу або снігу.
Сонячні панелі JinkoSolar, JA Solar, Trina Solar, LONGi Solar, Canadian Solar, Hanwha Q CELLS, Risen Energy, потужністю 400Вт, 435W, 450W, 445W, 500Вт, 550W, 600, 625, 630, 650 Вт в наявності на складі, відвантаження від 2 шт для будівництва дахових сонячних електростанцій, сонячних панелей, з додатковим обладнанням, та системами накопичення електроенергії, сумісних з автономними, гібридними, мережевими інверторами Huawei, Sungrow, Solis, Fronius, SMA, Growatt, Deye, SOFAR Solar, Delta, SolarEdge, для СЕС, сонячних станцій, електростанцій.
Купити сонячну панель можна з післяплатою на Новій пошті, або ж передоплатою на рахунок компанії Український Склад Електрообладнання.

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
Дізнайся свою персональну ЗНИЖКУ та поточні акції за телефонами й отримай технічну консультацію: +380 (66) 469-68-44+380 (98) 344-66-29 (Viber, Telegram, WhatsUp)
Характеристики:
| Напруга холостого ходу, В | 52,2 |
| Номінальний робочий струм у ТММ, А | 13,65 |
| Тип конекторів | MC4-EVO2A/QC4.10-351 |
| Кількість осередків, шт | 144 |
| Технологія осередків | Монокристалічна |
| Номінальна робоча напруга в ТММ, В | 43,59 |
| Струм короткого замикання (А) | 14,42 |
| Коефіцієнт перетворення (ККД, %) | 22,5 |
| Довжина кабелю, мм | 1400 |
| Габаритні розміри ФЕМ, мм | 2333x1134x30 |
| Максимальна напруга DC системи, В | 1500 |
| Температурний коефіцієнт напруги холостого ходу, % | -0,26 |
| Номінальна потужність PV модуля (Вт) | 595 |
| Довжина х Товщина х Ширина | 2333 х 30 х 1134 |
| Вага (кг) | 32.5 |
Монокристалічні сонячні панелі 595W, 595Вт, 43V ідеально підходять для встановлення в домашніх сонячних електростанціях, забезпечуючи стабільне електроживлення будинку, квартири чи готелю. Завдяки двосторонній технології вони ефективно поглинають світло з обох сторін, підвищуючи загальну продуктивність. Фотоелектричні модулі також застосовуються у мережевих СЕС під "зелений тариф", дозволяючи власникам продавати надлишкову електроенергію в мережу. Ці сонячні батареї сумісні з гібридними та мережевими інверторами, що робить їх універсальним рішенням для автономного енергозабезпечення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JA Solar |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Напруга | 52 В |
| Потужність | 595 Вт |
| Струм при максимальній потужності | 14 А |
| Струм короткого замикання | 14 А |
| Кількість елементів | 144 шт. |
| ККД, не менше | 22 % |
| Гарантійний термін | 144 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32.5 кг |
| Довжина | 2333 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |