5 300 ₴
Сонячна панель, двостороння, фотомодуль, батарея 610 W, 610 Вт, 39 V, 48 Вольт, для сонячної електростанції, онтаж на даху, полях, під гібридний мережевий, атономний інвертор, сонячні панелі двосторонні під ключ в наявності на складі, ціна змінюється в залежності від замовлення, двосторонні сонячні панелі купити онлайн, або ж замовити консультацію на технічного спеціаліста, який підбере під ваш існуючий інвертор вірну кількість та потужність сончних фотомодулів для СЕС
Сонячний фотомодуль монтують на участку, ділянці, городі, фермі, теплиці, в будь-якому місці, для приватного будинку, котеджу, та не боятися сильного вітру або ж дощу, морозу чи снігу
Купити сонячну панель можна з післяплатою на Новій пошті, або ж передплатою на рахунок компанії Український Склад Електрообладнання
Потрібні сонячні панелі 500 вт - телефонуй, та ми запропонуємо різні варіанти фотомодулів
Якщо Ви бажаєте докупити 1-2 панелі до вашої існуючої автономної сонячної станції- ми підберемо необхідну модель фотомодуля
Купити під ключ електростанцію на сонячних батареях - телефонуйте для консультації та прорахунку ціни на СЕС, адже гібридні сонячні електростанції розраховуються в залежності від потреб клієнтів та їх фінансової спроможності
Замовити сонячну електростанцію з установкою "під ключ" можна онлайн на сайті, або ж пишіть 096-430-52-05 (Viber, Telegram, WhatsUp)
Якщо ви шукаєте, скільки потрібно сонячних батарей для будинку 100 кв м - телефонуйте в УСЕ-ЕЛЕКТРО та ми швидко допоможео з підрахунками
idth:397px;height:420px">Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
Дізнайся свою персональну ЗНИЖКУ та поточні акції за телефонами й отримай технічну консультацію: +380 (66) 469-68-44+380 (98) 344-66-29 (Viber, Telegram, WhatsUp)
Характеристики:
| Напруга холостого ходу, В | 48,1 |
| Номінальний робочий струм у ТММ, А | 15,34 |
| Тип конекторів | MC4-EVO2A/QC4.10-351 |
| Кількість осередків, шт | 132 |
| Технологія осередків | Монокристалічна |
| Номінальна робоча напруга в ТММ, В | 39.77 |
| Струм короткого замикання (А) | 16.05 |
| Коефіцієнт перетворення (ККД, %) | 22,6 |
| Довжина кабелю, мм | 1500 |
| Максимальна напруга DC системи, В | 1500 |
| Температурний коефіцієнт напруги холостого ходу, % | -0,25 |
| Номінальна потужність PV модуля (Вт) | 610 |
| Довжина х Товщина х Ширина | 2382x1134x30 |
| Вага (кг) | 33,1 |
Сонячні панелі «під ключ» 610W, 610Вт, 39V – це надійне рішення для ефективного використання сонячної енергії. Фотоелектричні модулі забезпечують високу продуктивність і стабільну генерацію електроенергії, що дозволяє використовувати їх як для автономних систем, так і для мережевих СЕС під «зелений тариф». Оптимальна сумісність із мережевими та гібридними інверторами робить ці панелі універсальним вибором для дому, квартири або бізнесу. Завдяки встановленню «під ключ» ви отримуєте повністю готову до роботи систему для зменшення витрат на електроенергію та заробітку на надлишковій генерації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JA Solar |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Напруга | 48 В |
| Потужність | 610 Вт |
| Гарантійний термін | 144 міс |