5 450 ₴
Сонячна PV панель, фотомодуль, ФЕМ, 620 Вт, W, 40V, В, вольт, монокристалічна, одностороння(двостороння), фотоелемент, сонячна батарея, монокристал, монокристалічна, для будівництва дахової, наземної, сонячної станції, електростанції. підключення до гібидного, мережевого, автономного інвертора, фотоелектричний модуль Jinko solar, 12 років гарантії. монтаж на ділянці, ділянці, городі, фермі, теплиці, в будь-якому місці, для приватного будинку, котеджу, і не бояться сильного вітру або дощу, морозу або снігу, в наявності сонячні панелі 445Вт, 455W, 550Ват.
Сонячний фотомодуль монтують на участку, ділянці, городі, фермі, теплиці, в будь-якому місці, для приватного будинку, котеджу, та можна не боятися сильного вітру або ж дощу, морозу чи снігу. Ціна на сонячні панелі також варіюється, в залежності від характеристик фотомодулів
Бажаєте купити сонячну панель, під готовий і вже встановлений комплект живлення - надсилайте нам характеристики вашого гібридного і ми підберемо варіанти фотомодулів відповідно до вашого обладнання
Місцезнаходження складу: м. Київ,
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Самовивіз зі складу або доставка Новою поштою, можлива післяплата на Новій Пошті, оплата частинами ПриватБанк, Монобанк, А-банк
Поточні акції та знижки: ТАК! Чи беремо ми участь у тендерах: ТАК
Хочеш дізнатися персональну знижку? Телефонуй та пиши в Viber, Telegram
+380 (66) 469-68-44 +380 (98) 344-66-29

Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
| Тип: |
Сонячна батарея/панель |
| Потужнiсть при Е = 1000 / m2 Вт: |
620 Вт |
| Розмiри, мм: | 2382×1134×30 |
| Номiнальна потужність | 620 W |
| Тип кристала | моно |
| ККД фотомодуля | 21,29 % |
| Допустиме вiдхилення потужностi фотомодуля | 0+5% |
| Тип продукту: | Фотоелектричний модуль (ФЕМ) для СЕС |
| Виробник | Jinko Solar |
| Максимальна потужність (Pmax) | 620 Вт. |
| Номінальна напруга (Vmp): | 40.74 В |
| Призначення | Будівництво промислових та комерційних сонячних станцій. |
| Вага |
32.4 кг. |
Сонячні панелі JinkoSolar, JA Solar, Trina Solar, LONGi Solar, Canadian Solar, Hanwha Q CELLS, Risen Energy, потужністю 400Вт, 435W, 450W, 445W, 500Вт. 550W, 600, 625, 630, 650. Вт в наявності на складі, відвантаження від 2 шт для будівництва дахових сонячних електростанцій, сонячних панелей, з додатковим обладнанням, та системами накопичення електроенергії , сумісних з автономними, гібридними, мережевими інверторами Huawei, Sungrow, Solis, Fronius, SMA, Growatt, Deye, SOFAR Solar, Delta, SolarEdge, для СЕС, сонячних станцій, електростанцій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jinko Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Напруга | 40 В |
| Потужність | 620 Вт |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32.4 кг |
| Довжина | 2382 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |