4 000 ₴
Сонячна батарея 450 Вт, 30 Вольт, В, V, монокристалічна, двостороння, фотоелемент, монтаж на ділянці, ділянці, городі, фермі, теплиці, 12 років гарантії, для будівництва дахової, наземної, сонячної станції, електростанції, підключення до гібридного, мережевого, автономного інвертора, в наявності сонячні панелі, сонячна батарея, в будь-якому місці, для приватного будинку, котеджу, і не бояться сильного вітру або дощу, морозу або снігу. Сонячний фотомодуль монтують на ділянці, ділянці, городі, фермі, теплиці, в будь-якому місці, для приватного будинку, котеджу, і не бояться сильного вітру або дощу, морозу або снігу.
Сонячні панелі JinkoSolar, JA Solar, Trina Solar, LONGi Solar, Canadian Solar, Hanwha Q CELLS, Risen Energy, потужністю 400Вт, 435W, 450W, 445W, 500Вт, 550W, 600, 625, 630, 650 Вт в наявності на складі, відвантаження для будівництва дахових сонячних електростанцій, сонячних панелей, з додатковим обладнанням, та системами накопичення електроенергії, сумісних з автономними, гібридними, мережевими інверторами Huawei, Sungrow, Solis, Fronius, SMA, Growatt, Deye, SOFAR Solar, Delta, SolarEdge, для СЕС, сонячних станцій, електростанцій.
Купити сонячну панель можна з післяплатою на Новій пошті, або ж передоплатою на рахунок компанії Український Склад Електрообладнання.
Місцезнаходження складу: м. Київ,
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Самовивіз зі складу або доставка Новою поштою, можлива післяплата на Новій Пошті, оплата частинами ПриватБанк, Монобанк, А-банк
Поточні акції та знижки: ТАК! Чи беремо ми участь у тендерах: ТАК
Хочеш дізнатися персональну знижку? Телефонуй та пиши в Viber, Telegram
+380 (66) 469-68-44 +380 (98) 344-66-29
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
| Тип: |
Сонячна батарея/панель |
| Потужнiсть при Е = 1000 / m2 Вт: |
450 Вт |
| Розмiри, мм: | 1762×1134×30 |
| Номiнальна потужність | 450 W |
| Тип кристала | моно |
| ККД фотомодуля | 21,29 % |
| Допустиме вiдхилення потужностi фотомодуля | 0+5% |
| Тип продукту: | Фотоелектричний модуль (ФЕМ) для СЕС |
| Виробник | Jinko Solar |
| Максимальна потужність (Pmax) | 450 Вт. |
| Номінальна напруга (Vmp): | 30.53 В |
| Призначення | Будівництво промислових та комерційних сонячних станцій. |
| Вага | 24 кг. |
Сонячний фотомодуль монтують на ділянці, ділянці, городі, фермі, теплиці, в будь-якому місці, для приватного будинку, котеджу, і не бояться сильного вітру або дощу, морозу або снігу.
Сонячні панелі JinkoSolar, JA Solar, Trina Solar, LONGi Solar, Canadian Solar, Hanwha Q CELLS, Risen Energy, потужністю 400Вт, 435W, 450W, 445W, 500Вт. 550W, 600, 625, 630, 650. Вт в наявності на складі, відвантаження від 2 шт для будівництва дахових сонячних електростанцій, сонячних панелей, з додатковим обладнанням, та системами накопичення електроенергії , сумісних з автономними, гібридними, мережевими інверторами Huawei, Sungrow, Solis, Fronius, SMA, Growatt, Deye, SOFAR Solar, Delta, SolarEdge, для СЕС, сонячних станцій, електростанцій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jinko Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Напруга | 30 В |
| Потужність | 450 Вт |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 24 кг |
| Довжина | 1762 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |