
4 400 ₴
Сонячна PV панель, фотомодуль, ФЕМ, 630 W, Вт, 41 В, Вольт, V, монокристалічна, двостороння, для будівництва дахової, наземної, сонячної станції, електростанції, підключення до гібидного, мережевого, автономного інвертора, фотоелектричний модуль Jinko solar, 12 років гарантії. монтаж на ділянці, ділянці, городі, фермі, теплиці, в будь-якому місці, для приватного будинку, котеджу, і не бояться сильного вітру або дощу, морозу або снігу.
Сонячний фотомодуль монтують на ділянці, ділянці, городі, фермі, теплиці, в будь-якому місці, для приватного будинку, котеджу, і не бояться сильного вітру або дощу, морозу або снігу. Купити сонячну панель можна з післяплатою на Новій пошті, або ж передоплатою на рахунок компанії Український Склад Електрообладнання.
Якщо Ви бажаєте докупити 1-2 панелі до вашої існуючої автономної сонячної станції - ми підберемо необхідну модель фотомодуля. Купити під ключ електростанцію на сонячних батареях - телефонуйте для консультації та прорахунку ціни на СЕС, адже гібридні сонячні електростанції розраховуються залежно від потреб клієнтів та їхньої фінансової спроможності.
Місцезнаходження складу: м. Київ,
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Самовивіз зі складу або доставка Новою поштою, можлива післяплата на Новій Пошті, оплата частинами ПриватБанк, Монобанк, А-банк
Поточні акції та знижки: ТАК! Чи беремо ми участь у тендерах: ТАК
Хочеш дізнатися персональну знижку? Телефонуй та пиши в Viber, Telegram
+380 (66) 469-68-44 +380 (98) 344-66-29
Місцезнаходження складу: м. Київ
Доставка по Україні: не врахована в ціні
Доставка по Києву: Нова пошта, післяплата або самовивіз
Поточні акції та знижки: ТАК!
| Тип: |
Сонячна батарея/панель |
| Потужнiсть при Е = 1000 / m2 Вт: |
630 Вт |
| Розмiри, мм: | 2382×1134×30 |
| Номiнальна потужність | 630 W |
| Тип кристала | моно |
| ККД фотомодуля | 21,29 % |
| Допустиме вiдхилення потужностi фотомодуля | 0+5% |
| Тип продукту: | Фотоелектричний модуль (ФЕМ) для СЕС |
| Виробник | Jinko Solar |
| Максимальна потужність (Pmax) | 630 Вт. |
| Номінальна напруга (Vmp): | 41.02 В |
| Призначення | Будівництво промислових та комерційних сонячних станцій. |
| Вага |
32.4 кг. |
Сонячні панелі JinkoSolar, JA Solar, Trina Solar, LONGi Solar, Canadian Solar, Hanwha Q CELLS, Risen Energy, потужністю 400Вт, 435W, 450W, 445W, 500Вт. 550W, 600, 625, 630, 650. Вт в наявності на складі, відвантаження від 2 шт для будівництва дахових сонячних електростанцій, сонячних панелей, з додатковим обладнанням, та системами накопичення електроенергії , сумісних з автономними, гібридними, мережевими інверторами Huawei, Sungrow, Solis, Fronius, SMA, Growatt, Deye, SOFAR Solar, Delta, SolarEdge, для СЕС, сонячних станцій, електростанцій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jinko Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип панелі | Монокристалічна |
| Напруга | 40 В |
| Потужність | 630 Вт |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 32.4 кг |
| Довжина | 2382 мм |
| Ширина | 1134 мм |
| Товщина | 30 мм |